מתוך הטוויטר של צעירי יש עתיד

תפסו טרמפ: האם צעירי 'יש עתיד' חילקו לנזקקים עלון חסידי ונרות שבת?

כך קורה כש'צעירי יש עתיד' בחיפה פרסמו על חלוקת חבילות מזון לקשישים וניצולי שואה, אולם בתמונות נראים חבילות מזון לצד 'שיחת השבוע' של חב"ד בעברית וברוסית, וגם ערכות נרות שבת קודש של צעירי חב"ד • ואיך הם הגיבו?

'צעירי יש עתיד', המפלגה של יאיר לפיד, העלו ביום שישי האחרון את הציוץ הבא לחשבון הטוויטר שלהם: "גם היום – ממשיכים לתרום לנזקקים, לא למיליונרים! והפעם בחיפה – עשרות חבילות מזון בדרך לקשישים וניצולי שואה. שבת שלום!".

לכאורה, יוזמה נפלאה. אך האם הם בכלל תפסו טרמפ על חלוקה של חב"ד? גולשים מיהרו להבחין כי בתמונות המצורפות, ניתן לראות כי מלבד מוצרי מזון גם חילקו לנזקקים נרות שבת של צעירי חב"ד והעלון הפופולרי 'שיחת השבוע'.

גולש אחד שאל בציניות: "מה זה ההדתה הזאת?? למה אתם מחלקים להם נרות שבת ועלון תורני??? אהה, אולי כי זה בכלל חלוקת מזון של חב"ד ואתם סתם תופסים טרמפ כרגיל?". גולש נוסף כתב: "יכול להיות שזו חלוקת מזון של חב"ד שסתם התלבשתם עליה? אני רק שואל שאלות".

אחד משלוחי חב"ד בחיפה אמר בחיוך ל-COL בעקבות הפרסום המשעשע: "מה שברור, בחב"ד לא ימהרו לתבוע את 'יש עתיד' על שימוש בזכויות היוצרים, אלא להיפך: החב"דניקים בעד 'שיחזור' הפעולות למען הנזקקים…"

בתגובה כתבו היום בחשבון של 'צעירי יש עתיד': "אנחנו מבינים שכמה אנשים נבהלו משיתוף פעולה שלנו עם ארגונים דתיים. אז אנחנו מודיעים חגיגית: נמשיך לשתף פעולה עם כל גורם שרוצה לעשות טוב ולתרום לקהילה".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אין על חב"דד!!

נכון!

השאלה על מה הם דורכים

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו