פרסום ראשון: עיקרי הדברים מתוך צוואת האדמו"ר מויז'ניץ זי"ע

לפני שעה קלה מתפרסמים עיקרי דברים מצוואת קודשו של כ"ק אדמו"ר בעל ישועת משה מויז'ניץ זצוק"ל • JDN מביא את הדברים בפרסום ראשון

בשעה האחרונה מתפרסמים שני עמודים בהם עיקרי דברים מתוך צוואת קודשו של כ"ק מרן אדמו"ר "בעל ישועת משה" מויז'ניץ זצוקללה"ה.

עיקרי הדברים שפורסמו הם הנושאים הרוחניים מתוך הצוואה, אותה הורה לפרסם כ"ק אדמו"ר מויז'ניץ שליט"א שהגיה את הצוואה קודם לכן, ונתן את אישורו לפרסם דברים אלה לידיעת הציבור.

קרא עוד:

[postim]

כ"ק אדמו"ר זצוק"ל כותב בין השאר בצוואת קודשו: בראשית כותב האדמו"ר להחזיק טיבותא לנפשו ולקיים בו חסד של אמת על ידי לימוד משניות כל יום בשנה הראשונה לפטירתו, שיהיה לעילוי נשמתו, ומוטב שילמדו פרק משניות אחד כל יום ואז יוכלו לסיים ביחד כל החסידים ששה סדרי משנה כל יום, ויאמרו לטובת נשמת … [הרה"ק רבי יהושע משה בן הרה"ק רבי חיים מאיר זיע"א] בבירור. וכן לתת פרוטה לצדקה מידי יום לעילוי נשמתו ולהקדיש שיעורים ושיחות לעילוי נשמתו.

על קביעת עיתים לתורה מידי יום ביומו, ולכל הפחות לבוא ל'שיעורי תורה ברבים' כפי שייסד לפני שנים רבות, וכן לדייק ללמוד ספרי מוסר וחסידות.

על ענין הבית היהודי: שהנשים יקפידו ללכת בכיסוי ראש, שידברו בשפת האידיש בלבד וח"ו לא בשפת העברית, להקפיד שהבית יהיה ערליכע חסידישע שטוב אהן קונצען, למסור על כל אלה את הנפש על קוצו של יוד.

על ענין האחדות במשפחת המלוכה ובין תלמידיו וחסידיו: שישתדלו בכל עוז שתשכון ביניהם אהבה אחוה שלום וריעות וידידות, להיות אוהבי שלום ורודפי שלום, אל יטו אוזן ואל יתפתו לעצת היצר לעשות קטגוריא ולהתלבש באיצטלא של חסידות.

זאת צוואת קודשו של האדמו"ר מויז'ניץ זצוק"ל כפי שפורסם היום:

הצוואה הצוואה (1)

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

סליחה אבל טעיתם
השם של כ"ק מרן רבינו זיע"א הוא
מרן משה יהושע בן מרן חיים מאיר זיע"א
ולא יהושע משה כפי שכתבתם בטעות

הרה"ק ר' משה יהושע בן הרה"ק ר' חיים מאיר זצללה"ה

סליחה שטעיתם אבל קוריים לו לאדמו"ר מיזניץ בעל הישועות משה ולא הישועת משה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו