צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

דייטש או ליאון? דרעי ממשיך לשמור את הקלפים קרוב לחזה

יו"ר ש"ס השתתף הבוקר בטקס פתיחת מטה הבחירות של התנועה בירושלים. הוא הצהיר: "המשימה שלנו היא לא להחליף את הנציגים, אלא להוסיף חדשים". לגבי תמיכת ש״ס במועמד לראשות העיר: "רוצים שהמועמד שהציבור החרדי יתמוך בו ינצח"

"היעד שלנו הוא להיות הסיעה הגדולה ביוצר בעיר", הכריז יו״ר ש״ס, השר אריה דרעי, בפתיחת מטה הבחירות של התנועה בעיר. באירוע הפתיחה השתתפו סגן השר נהרי, ח״כ מרגי, ח״כ מלכיאלי, יו״ר הסיעה בירושלים סגר״ע צביקה כהן, המנכ״ל חיים ביטון וחברי המועצה מטעם ש״ס.

בתחילת דבריו אמר השר דרעי כי מוקד העשיה של ש״ס בעיר היה ההשקעה בחינוך, בבניית בתי ספר והבאת תקציב של מיליארד שקלים עבור בניית כיתות חדשות. "לא חלמנו על כזה סכום אבל זו לא מליצה. זה כבר מתבצע ע״י העיריה ויביא פתרונות לבתי ספר רבים. זו גולת הכותרת שלנו. החינוך החינוך והחינוך".

השר דרעי המשיך: "אני רוצה להוריד את כל המתחים ולהצהיר: נבחרת מצליחה לא מחליפים. הנבחרת שלנו בראשותו של הרב צביקה כהן – כולם ללא יוצא מן הכלל – תמשיך במועצה. המשימה שלנו היא להכניס חברים חדשים. לא במקום אלא בנוסף".

"היעד שלנו הוא להיות הסיעה הגדולה ביותר בירושלים. זהו יעד בר השגה. כולם ראו מה עשינו חמש שנים ויודעים שש״ס היא הבית האמיתי של כל הספרדים. שאף אחד לא יעלה בדמיונו מה יקרה אם חלילה ש״ס תחלש. תחשבו מה קרה בחמש השנים האחרונות ומה שעתיד להיות. תחשבו מי תהיה הכתובת של הבנות לגבי הרישום שלהם. מי יעשה את כל הפעילות הגדולה לבני הישיבות ופעילות התרבות לנשים ועוד".

לגבי תמיכת ש״ס במועמד לראשות העיר אמר השר דרעי: "אנחנו רוצים שהמועמד שהציבור החרדי יתמוך בו ינצח. לשם אנחנו חותרים. וכשאנחנו נגיע למסקנה הזו כולם ידעו מיהו. אנחנו רוצים ללכד כמה שיותר סביב המועמד הזה. אסור שעיר כמו ירושלים עם ציבור חרדי כל כך גדול ומגוון, שהמועמד שהם תומכים בו לא ינצח".

הניצחון של דייטש תלוי בזהות המועמד שיעלה מולו לסיבוב שני

לראשונה סקר לא ממומן: יוסי דייטש במקום הראשון

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו