דוברות עיריית בית שמש

בית שמש: חלק מבניין יפונה לאור ממצאי מהנדס המבנים המסוכנים

בהמשך להחלטת עריית בית שמש ללוות את מצבו של הבניין הובחנה החמרה משמעותית במצב הבניין ולכן בהתאם לממצאים בשטח, ולאור אבחון סדקים וליקויים שונים, הוחלט על פינוי מיידי • המפה המלאה של אזורי הפינוי

בהמשך להחלטת עריית בית שמש ללוות את מצבו של הבניין הובחנה החמרה משמעותית במצב הבניין ולכן בהתאם לממצאים בשטח, ולאור אבחון סדקים וליקויים שונים, הוחלט על פינוי מיידי של תת מבנה 3 ותת מבנה 2 הסמוך לבניין 3 החל מהבוקר בהתאם לחוות הדעת שניתנה על ידי מהנדס המבנים המסוכנים.

הבוקר נמסר לבניין מספר 1 ומספר 2 ימני (במבט מרחוב ביאליק) צו מבנה מסוכן לתיקון ולמספר 2 שמאלי (במבט מרחוב ביאליק) ובניין 3 נמסר צו מבנה מסוכן לפינוי.

על ניהול האירוע אמון מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב. מחלקת הרווחה עומדת בקשר עם המשפחות המפונות. אגף הבטחון אחראי על תהליך הפינוי.

כמו כן, נדרש טיפול מיידי בתיקון הליקויים ביתר הבניין שלא פונה באמצעות מהנדס מבנים ויועץ קרקע וביסוס על מנת לחזק ולהסיר את הסיכון במבנה ולהבטיח את יציבות ושלמות המבנה.

מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב: "בהתאם לחוות הדעת מאמש אנחנו מתחילים הבוקר את ההערכות לפינוי מחצית הבניין הבוקר. נמשיך ללוות את כלל המשפחות ונוודא את בטיחות הדיירים תוך ביצוע פעולות שימנעו הידרדרות נוספת".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו