דוריטוס

זלזלו בערכי היהדות – ושילמו את המחיר: חרם צרכנים רחב על מוצרי דוריטוס

בחברת שטראוס הוציאו סרטון פרסומת שמזלזל בבוטות בהלכה היהודית, והפעם דווקא הצרכנים לא שילמו את המחיר - אלא חברת החטיפים. בציבור החרדי והמסורתי מיהרו להחרים את מוצרי דוריטוס, כתשובה לקמפיין של החברה

זעם אדיר בציבור החרדי והדתי, בעקבות סרטון פרסומת של חברת "שטראוס", פרסומת שפוגעת במכוון בכל ערכי המשפחה היהודית. הסרטון מזלזל בבוטות בהלכה ובתורה – דבר שגרם לחרם צרכנים חדש על מוצרי "דוריטוס" שפורסמו בסרטון.

איש ציבור שהצטרף למחאה הוא סגן ראש העיר ירושלים אריה קינג, שהודיע כי "אני מצטרף לחרם נגד דוריטוס". "דוריטוס תוציאו את הדברים האלו מהצלחת או שנוציא אתכם", כתב אחד האנשים ברשת החברתית. "אני לא קונה יותר דוריטוס עד שאתם מפסיקים להנדס תודעה. מספיק", הוסיף לכתוב. מוחה נוסף בשם שמוליק פיין כתב: "מהיום אין יותר דוריטוס אצלנו".

מנגד, ברוב חוצפתם תוך זלזול ביהדות ורמיסת ערכי המשפחה היהודית, המשיכו בחברת שטראוס להפיץ את סרטון הפרסומת על מוצרי דוריטוס – והדהדו אותו בכל הדרכים הפרסומיות. מוצרי דוריטוס נהנו עד היום מפופולריות רבה בקרב הציבור החרדי, אך כעת נראה כי כלל הצרכנים במגזר החרדי, הדתי והמסורתי יחרימו את המוצרים.

פורום הארגונים למען המשפחה מסר: "אנו מסתייגים מניסיונו של קונצרן שטראוס לחנך את הציבור". בפורום הוסיפו וקראו להחרים את מוצרי החברה. "אנו קוראים לציבור הצרכנים "להצביע באמצעות כספו" ולהפסיק לקנות החטיף", מסרו.

4.5 2 הצבעות
דירוג הכתבה
7 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

טוב מאוד כל הכבוד, צריך להחרים לא רק אותם, גם כל מיני חברות כאלו שמתפרנסים
כבר שנים מהחרדים, כגון אגד וכו'

דוריטוס רוצה להטמיע ערכים טמאים לדור הצעיר ולפגוע בערכי קדושת המשפחה, צריך להראות להם מה כוחם של הציבור שומר תורה ומצוות ולחנך אותם אחת ולתמיד מה קורה למי שמשתף פעולה עם אלו שפוגעים בקודשי ישראל.

חרדים? נראה שרק הציבור הדתי מחרים אותם בעוד הציבור החרדי רדום..
אם זה לא בני הישיבות לא מוחים? איפה ערכי התורה של הציבור החרדי???

מצוין
אבל דוריטוס זה מוצר ולא חברה
ולכן חובה להחרים את כל מוצרי החברה

דוד צודק יש להחרים את החברה

מצוין.
תפקידנו להפיץ הלאה את הקריאה הזו.
בין חברים
במכלת ובמדיה.
לדעתי העניין להעביר מסר וזה לא יהיה יעיל להחרים את כל מוצרי החברה.
אבל מי שיכול להמנע גם מזה שיבורך

החרם הוא לא ע"י הציבור המסורתי אלא ע"י הציבור הדת י החרדל"י

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו