צילום: פלאש 90

'העבודה' פינת 'יש עתיד': ועידת המפלגה אישרה את שינוי החוקה

ניצחון גדול לאבי גבאי: ועידת מפלגת העבודה אישרה ברוב קולות את הרפורמה שהגיש, במרכזה: הרחבה משמעותית של סמכויותיו כיו"ר על חשבון הכוח של מוסדות המפלגה • וגם: "היועץ המצייץ" - המתקפה של עמיר פרץ נגד אהוד ברק

אבי גבאי ניצח במבחן המנהיגות הראשון שלו מאז שנבחר: ועידת מפלגת העבודה שהתכנסה אחה"צ (חמישי) בתל אביב אישרה ברוב קולות את תכנית 'ארגז כלים לניצחון' של היו"ר אבי גבאי. במרכז התכנית: הגדלה משמעותית של כוחו של היו"ר, הגדלה שתתבטא בין היתר בשיבוץ מועמדים ברשימה לכנסת; סמכות בלעדית לקביעת יו"ר הסיעה, חברי ועדות והיו"רים שלהם; הגברת שקיפות ודיווח לחברים ולציבור, ועוד.

על במת הכבוד ישבו לצד גבאי גם היו"רים הקודמים של המפלגה: הרצוג, יחימוביץ' ופרץ. האחרון אף נשא נאום שבו הוא הביע את התנגדותו ליוזמה של גבאי והפציר בו להימנע מלאמץ את עצותיו של אהוד ברק, אותו הוא מכנה "היועץ המצייץ".

יצוין כי לאחר קבלת התוצאות הצהירו כל הגורמים במפלגה, לרבות המזכ"ל ערן חרמוני (המפסיד העיקרי מהמהלך. ב"ב) כי הן מכבדים אותן.

אבי גבאי נשא אף הוא נאום שנפתח במתקפה חריפה על נתניהו והממשלה, ונמשך בהסבר על התכנית אותה הוא רואה ככזו שעשויה לסייע לו לנצח בבחירות. "אם נעסוק בעצמנו ונמשיך במאבקים פנימיים – לא נצליח להסתובב ברחבי הארץ ולא נפגוש את הלא משוכנעים, לא נצליח לגעת בלבבות של האנשים, לא נשמע ממקור ראשון את המצוקות של האזרחים, וגם נשמע כל הזמן שאנחנו לא מגיעים לפריפריה. אם לא נביא אחדות למפלגה שלנו הציבור לא יאמין שנביא אחדות לכל עם ישראל. אם לא נדע להשתנות מדוע שהציבור יחשוב שנדע לשנות את המדינה?", דברי גבאי.

"מקנא בליברמן, לפיד וכחלון" • הערב: מבחן הכוח של אבי גבאי

וחוזר חלילה • דיווח: גבאי הציע לברק שיריון במפלגת 'העבודה'

ליצמן מזהיר את אבי גבאי: "אם ימשיך כך – יגמור כמו לפיד"

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

זה לא נראה שבוז'ון מנגב דימעה???

מי היה מאמין שגבאי יצליח להעביר את ההצעה שלו? אתם זוכרים את התגובות הסקפטיות כשהוא העלה לראשונה את הרעיון?
מסקנה לדידן: אם אתה מאמין במשהו והולך איתו עד הסוף – אתה תצליח!!!

סוף סוף השמאל למד מהימין שבסיסי בהצלחה הנאמנות למנהיג. נראה אם הם ימשיכו ככה הלהא

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו