הסתיימו השיפוצים הנרחבים במשרדי גיל גרופ

השיפוץ המאסיבי של הקומה העליונה בו שוכנות חטיבות גיל פרינו וגיל סטריט מסמן עוד שלב בהתרחבות המשרד המבקרים במשרד מתרשמים מהעיצוב הייחודי ומסביבת העבודה שהושקעה בה מחשבה רבה השיפוץ משלים את שדרוג המבנים של כלל החטיבות בגיל גרופ בקרוב ייערך טקס קביעת מזוזות וחנוכת הקומה המחודשת

בימים אלה חוזרים עובדי חטיבות גיל פרינט וגיל סטריט אל משרדיהם בקומה העליונה, שעברה לאחרונה שיפוץ מאסיבי בהשקעה של מאות אלפי שקלים. המראה שקידם את פניהם הפתיע אותם ללא ספק: המשרד שינה את פניו ללא הכר.

מעיניהם של העובדים, כמו גם המבקרים במקום, לא נעלם העיצוב הייחודי והמרהיב של המשרד החדש, תפיסת החלל ותכנון פינות העבודה של העובדים במשרד, המתאפיינים בניצול חלל מתוחכם ותכנון נכון של מרחב שאמור להכיל מספר גדול של עובדים. על מלאכת עיצוב המשרד הופקדה אולגה בונדרובה הידועה בכישוריה האדריכליים ובתפיסת קונספט חלל הייחודית לה.

 על מנת לחסוך בזמן היקר של העובדים, עבודת השיפוצים נעשתה במהירות השיא של שבועיים ימים בלבד, כשבימים כתיקונם עבודת שיפוץ דומה עשויה לארוך כחודשיים ימים. לצורך כך העבודה נעשתה במשמרות לאורך כל שעות היממה, מסביב לשעון. התגובות הנלהבות של עובדי החטיבות השוכנות בקומה המשופצת אומרות הכל. "בעיקרון אני טיפוס שלא אוהב שינויים ומעדיפה את הקיים והמוכר, אבל כאן הפתיעו: אני אוהבת את הפינה החדשה שלי ופתאום מרגישה שהעבודה נעשתה הרבה יותר אנרגטית וקלילה", מספרת שרון, מנהלת תיקי לקוחות בחטיבת גיל פרינט.

לפני כשנתיים נעשה שיפוץ רחב בקומה התחתונה, בו שוכנת חטיבת גיל פרסום, כאשר גם שם הושקעו משאבים רבים ועבודת עיצוב ואדריכלות מרובת חשיבה על מנת למקסם את תנאי השטח לבניית מרחב נוח ונעים יותר לעובדי הקומה. במעמד החגיגי של חנוכת הבית שנערך אז השתתפו רבנים חשובים, אנשי ציבור ובכירי עולם הפרסום החרדי.

השיפוץ של הקומה העליונה, מסמן את ההתרחבות הגדולה של המשרד והגדלת צוות העובדים ואת היקף העבודה שגדל באופן משמעותי בשנים האחרונות, דבר שחייב את הגדלת מרחב העבודה של הצוות ושדרוג תנאי הסביבה. כחלק מצעדי ההתרחבות של החברה, לפני מספר חודשים עשו בגיל גרופ צעד נוסף ומשמעותי. כאשר רכשו לאחרונה את חברת 'פרסומי אביב' המתמחה במתנות ואריזות ממותגות ומגוון מוצרי משרד ממותגים. במסגרת הרכישה, המותג 'פרסומי אביב' התמזגו בתוך 'גיל פרינט' – חטיבת הדפוס של גיל גרופ – והפכה לחלק אורגני מתעשיית הדפוס הענפה של החטיבה הידועה, כאשר כל השירותים שניתנו עד כה ב'פרסומי אביב', מסופקים תחת המותג 'גיל פרינט'.

בקרוב ייערך טקס חנוכת הקומה המחודשת בטקס חגיגי של קביעת מזוזות, בהשתתפות רבנים, אנשי ציבור ובכירים בעולם הפרסום. יהיה מעניין.

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אם אני אשלח לכם תמונות משיפוץ האמבטיה אצלי בבית, גם תפרסמו???
את מי לעזאזל זה מעניין? מה נסגר???

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו