צילום :גל אורן לרנר

התחדשות בקבוצת גל אורן

הגב' שרה גל פורשת ממעורבות בחברה מאיר גל יחליף את מקומה וייכנס כשותף פעיל בקבוצה

למעלה מעשור שמשפחת גל ואורן אלימלך שותפים בקבוצת הפרסום המגזרית הגדולה בישראל bsd.

בשנים האחרונות מנכ״ל הקבוצה אורן אלימלך הוביל את הקבוצה להתפתחות וצמיחה במגזרים השונים ובערוצי פרסום חדשנים, לשינויים והתרחבות במבנה הקבוצה ולהפיכתה לקבוצת הפרסום למגזרים הגדולה בישראל הכוללת את משרד הפרסום המוביל במגזר החרדי גל אורןbsd ואת המשרד הגדול בדת״ל גל אורן לרנר bsd. זאת בנוסף לשותפות במשרד היחצ המוביל במגזר החרדי ביכלר תקשורת ובעלות על משרד הדיגיטל אקליפטוס בניהולו של ארז ברכץ.

היום יום חמישי ה 24.10 הודיעה שרה גל על פרישתה ממעורבות פעילה במשרד וכניסת מאיר גל בנה במקומה.

מאיר גל, בעל ניסיון של מעל 15 שנה בעולם התקשורת החרדי מכר לאחרונה את האתר בחדרי חרדים, ניהל קמפיינים פוליטיים רבים וישמש כשותף פעיל ומנהל הפיתוח העסקי של הקבוצה.

אורן אלימלך שימשיך לשמש כמנכ״ל הקבוצה כינס את צוות המשרד והביע את הערכתו הרבה לגב׳ שרה גל על שנים ארוכות של עבודה משותפת, ובירך את מאיר על כניסתו לקבוצה ״מאיר יתרום מניסיונו וקשריו למשרד וללקוחותיו, וכניסתו תהווה בשורה לפיתוח והתחדשות המשרד לעולמות נוספים״

—-

קבוצת bsd מונה מעל ל 60 עובדים, בחברות גל אורן bsd למגזר החרדי בהובלת אורן אלימלך ונחום בנדיקט וגל אורן לרנר bsd בהובלת אורן אלימלך ואבי לרנר.
בין לקוחות המשרד נמנים: תנובה, מאוחדת, בנק הפועלים, ישראכרט, אל על, בתי אמנה, תנועת ש״ס, אגד, רשות הטבע והגנים, קימברלי קלארק, תאגיד המיחזור אל״ה, ועוד

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו