מינוי חדש: עו"ד פנחס וולף מונה ליועץ התקשורת של מבקר המדינה

וולף מילא שורה של תפקידים תקשורתיים במהלך ה-15 שנים האחרונות, בתפקידו האחרון שימש וולף כיועץ התקשורת של שר הבריאות לשעבר יולי אדלשטיין במאבק מול נגיף הקורונה. מבקר המדינה: "הוא יידע להביא את העשייה שלנו לידי ביטוי ציבורי"

מבקר המדינה מתניהו אנגלמן מינה הצהריים (שני) את עו"ד פנחס וולף ליועץ התקשורת שלו. וולף ייכנס לתפקידו בתאריך 19 ביולי הקרוב.

ב-15 השנים האחרונות וולף מילא שורה של תפקידים תקשורתיים, הן כיועץ תקשורת ודובר והן ככתב. בתפקידו האחרון וולף היה יועץ התקשורת של שר הבריאות לשעבר יולי אדלשטיין בתקופת המאבק בנגיף הקורונה.

את דרכו המקצועית החל וולף ככתב בביטאון צה"ל במחנה. לאחר מכן היה כתב פוליטי ופרלמנטרי בוואלה, דובר הבית היהודי ויועץ התקשורת של שרת המשפטים שקד, שר הבינוי והשיכון גלנט, יו"ר הכנסת אדלשטיין, וכאמור – שר הבריאות בתקופת הקורונה.

במהלך השנים וולף עשה התמחות במשפטים אצל נשיאי בית המשפט המחוזי בירושלים, כב' השופטים דוד חשין ואהרון פרקש.

מבקר המדינה מתניהו אנגלמן אמר לאחר המינוי, "עבודת מבקר המדינה מושתתת על החוק, אבל לא פחות מכך – על אמון הציבור. העבודה העניפה שלנו גם בביקורת וגם בנציבות תלונות הציבור היא למען הציבור הישראלי ואנחנו מחויבים לתת דין וחשבון לציבור".

עוד אמר המבקר, "פנחס וולף מביא איתו ניסיון תקשורתי רב שנים. יחד עם דוברת משרד המבקר, מיה אבישי, הוא יידע להביא את העשייה שלנו לידי ביטוי ציבורי על הצד הטוב ביותר".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו