ישיבת אורחות יהודה חנכו את ביהמ"ד החדש • צפו בתיעוד

במעמד גדולי ישראל, ראשי ישיבות, ואישי ציבור נערך מעמד חנוכת היכל בית המדרש החדש לישיבה לצעירים אורחות יהודה בעיר אלעד בנשיאותו של הגר"מ מלכא שליט"א רבה של אלעד ובראשות הגר"י ניימן שליט"א • צילום: ראובן יעקובוב

במעמד השתתפו מאות תלמידי ובוגרי הישיבה. בחנוכת ביהמ"ד נשאו דברים גדולי התורה ששיבחו את הישיבה אשר קנתה לה שם טוב בעולם הישיבות וזכתה לטובי הרמי"ם בעולם הישיבות.

הגר"מ מלכא רבה של אלעד סיפר על הקמתה של הישיבה וציין כי אין ספק ששמה של הישיבה נזקף בגלל המסירות נפש של רבני הישיבה למען דור העתיד. בדבריו חיזק את בני הישיבה בהמשך שקידת התורה. ראש הישיבה הגר"י ניימן בדבריו הודה לנשיא הישיבה על מסירותו הגדולה למען בני התורה.

את המשא המרכזי נשא מרן הגרב"ד פוברסקי שליט"א חבר מועצת גדולי התורה שחיזק את בני הישיבה לקראת זמן חורף.

ראש העיר אלעד הרב ישראל פרוש בדבריו ציין כי זכתה אלעד להיות עיר הישיבות, וב"ה אורחות יהודה זכתה להיות אחת הישיבות המובילות ביותר בעיר. בדבריו ביקש ראש העיר מהתלמידים שיעתירו עליו בתפילה שיזכה להמשיך לעמוד לימין עולם התורה בעיר אלעד.

עוד נשאו דברים במעמד הגאון הרב אחינועם אהרון ראש כולל קרית יהודה, הגאון הרב ברכיהו שנקר, הגאון הרב אליהו אהרון משגיח בישיבת באר התלמוד. בסיום הודו הרבנים למשפחת אהרון על תרומתם להיכל בית המדרש החדש.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture