ברוך דיין האמת: כ"ק האדמו"ר מאמשינוב-ארה"ב נדבק בקורונה ונפטר

נגיף הקורונה המסוכן ממשיך לגבות קורבנות בניו יורק החרדית: משכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק בארה''ב מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו הפתאומית בטרם עת של כ''ק האדמו''ר מאמשינוב ארה''ב זצ"ל שהיה ידוע כבעל יסורים גדול

ברוך דיין האמת: משכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק בארה"ב מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו הפתאומית בטרם עת של כ"ק האדמו"ר מאמשינוב ארה"ב זצ"ל אשר הלך לעולמו לאחר שהוא היה חולה מספר חודשים ולאחרונה נדבק בנגיף הקורונה והוא בשנת השישים ושלש לחייו.

כ"ק האדמו"ר מאמשינוב ארה"ב, הגה"צ רבי יוסף קאליש זצ"ל הנהיג את קהל עדתו בבית מדרשו שהיה ממוקם בשדרה ה-15 בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק שם רבים היו מגיעים לחזות בעבודת קודשו.

האדמ"ר מאמשינוב ארה"ב זצ"ל היה בעל יסורים גדול אך הוא עמד בהם בגבורה ובאמונה איתנה, בכל הזדמנות הרבי היה מדבר על הצורך להתחזק באמונה ובבטחון בבורא עולם, כאשר כל שומעיו היו מתחזקים מדבריו כשהוא היה נודע בנועם אמריו ובהארת פנים שרבים נהנו ממנו בעצה ותושיה.

בחודשים האחרונים האדמו"ר היה חולה אך לפני כשבועיים נדבק הרבי בנגיף הקורונה ההולך ומתפשט בארץ ובעולם כולו ובשעה האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ותלמידיו הרבים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
5 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

רק אומר שחסידי אמשינוב בארץ לא בדיוק מפחדים מהקורונה.
בלשון עדינה.

אוי

'אם השם לא ישמור עיר שוא …

למה אתם לא מכניסים את התגובה שלי

כאחד שגר ליד חסיד אמשינוב בית וגן האדמו"ר והחסידים שומרים מאד על ההנחיות וסגרו את כל המבנה של החסידות כולל המקווה

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו