הרמטכ"ל בב"ב: "יש שיתוף פעולה מלא – האזרחים נשמעים להוראות" • צפו

כוכבי ביקר היום בבני ברק בליווי מפקד פיקוד העורף ונפגש עם ראש העיר בכדי לקבל סקירה על העיר. במהלך הביקור קיבל ספר תנ"ך כהוקרה על הפעילות בעיר. לאחר הסקירה סייר הרמטכ״ל רגלית ברחבי העיר ופגש מתנדבים ותושבים חרדים


צפו בדברי הרמטכ"ל בבני ברק. צילום: כאן חדשות

הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי ביקר היום בעיר בני ברק, בליווי מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי ואלוף (מיל׳) רוני נומה. במהלך הביקור, נפגש עם ראש עיריית בני ברק, מר אברהם רובינשטיין וקיבל סקירה על העיר ועל העשייה הרבה בה. בסיום הביקור ראש עיריית בני-ברק העניק לרמטכ״ל ספר תנ״ך ובו הקדשה עם שמו כהוקרה והערכה של העיר על סיועם והירתמותם של חיילי צה״ל לתושבי העיר.

לאחר הסקירה סייר הרמטכ״ל רגלית ברחבי העיר, במהלך הסיור פגש מתנדבים רבים הפועלים בעיר והודה להם על עשייתם הברוכה. בנוסף, במהלך הסיור פגש הרמטכ״ל תושבים חרדים רבים אשר הודו והוקירו תודה על הירתמות צה״ל וחייליו לסיוע לתושבי העיר בימים אלה, התושבים בירכו את הרמטכ״ל ואיחלו חג שמח ובריאות לחיילי צה״ל.

במהלך הביקור אמר הרמטכ״ל כי "צה״ל נמצא בכל מקום שצריך. בני ברק זה מקום שצריך ואפשר. אני אומר בנוכחות ראש העיר, יש כאן שיתוף פעולה מעולה עם העירייה ועד האזרחים שממלאים אחר ההוראות. יש פה הירתמות של הצבא, זה אירוע שלא רק מעורר גאווה הוא גם מרגש מאוד. אנחנו נמשיך להיות צה״ל בכל מקום שרק אפשר. אגיד חג שמח ומבקש לנצל את ההזדמנות להגיד – הרבה הערכה לכל חיילי צה״ל, מאות חיילים שפרוסים פה בעיר, ולמשפחותיהם".

צילומים: דובר צה"ל

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

עד שיציעו לכם הגירה מרצון לאפריקה!

בעזרת ה' שזה יגמר כבר וכולנו נחזור לשיגרה…

למה כל המשלחת הזאת לא שומרת על מרחק של 2 מטר?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו