חינוך, גיור וישיבות: מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' תתכנס לישיבה מיוחדת

מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' תתכנס מחר לדיון מיוחד במהלכה ידונו גדולי ישראל על הנסיונות לקעקע את יסודות החינוך, ובכוונה של הממשלה לפגוע במעמדם של בני הישיבות וכן על נושא הגיורים. ישיבת ה'מועצת' תתקיים למרגלות ביתו של מרן שר התורה

לאחר תקופה ארוכה מאוד ובאופן נדיר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' תתכנס מחר (שישי) לישיבה מיוחדת בכדי לדון על שלל נושאים העומדים על הפרק בהם הנסיונות לקעקע את יסודות החינוך במוסדות התורה.

ל'חדשות JDN' נודע כי גדולי התורה חברי ה'מועצת' של דגל התורה יתכנסו מחר לישיבה מיוחדת באופן חריג זאת בשל הוראתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א והוראתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א בכדי לדון על העניינים העומדים על הפרק.

במהלך הישיבה שתתקיים מחר ידונו גדולי ישראל על הנסיונות לקעקע את יסודות החינוך במוסדות התורה ובכוונה של הממשלה לפגוע במעמדם של בני הישיבות, כמו כן ידונו גדולי ישראל במסורת ישראל בנושא הגיורים.

ישיבת מועצת גדולי התורה תתקיים מחר בשעות הבוקר למרגלות ביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ברחוב רשב"ם בבני ברק ובהשתתפות מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א.

יצוין כי על פי התכנית במהלך ישיבת ה'מועצת' צפויים להתמנות עוד שניים מגדולי ישראל לשמש כחברי מועצת גדולי התורה.

מדגל התורה נמסר כי "מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' תתכנס אי"ה מחר (יום ו') לישיבה היסטורית למרגלות מעונו של מרן שר התורה ברחוב רשב"ם בבני ברק. ישיבת המועצת תתקיים בשעה 10:30 בבוקר, בראשות מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א ומרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א".

"על סדר היום: צירוף חברים חדשים למועצת גדולי התורה שליט"א, והנושאים העומדים על סדר היום של היהדות החרדית, חוק הגיוס, נושא הגיור, קדושת השבת וחינוך ילדי ישראל. חמשת חברי הכנסת של 'דגל התורה' ישתתפו במעמד, כאשר בתחילת הישיבה ישא דברים בענייני השעה יו"ר 'דגל התורה' ח"כ הרב משה גפני. אוהל גדול ומיוחד יוקם הלילה ברחוב רשב"ם בעיר עם קפסולות ומחיצות מופרדות לרווחתם של גדולי ישראל שליט"א שישתתפו במעמד האדיר".

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו