לאחר שהתמוטט במקווה הטהרה: החסיד הישיש שהאיר פנים לכל אדם – נפטר

המנוח הרה"ח רבי יצחק מרדכי פרוכטר ז"ל היה מאנשי ירושלים של מעלה. מידותיו האצילות ויראת השמים שלו היו מן המיוחדות. לפני כשבוע בערב שבת קודש פרשת במדבר יצא המנוח כהרגלו לטבול במקווה טהרה, אלא שאז הוא התמוטט לפתע פתאום עד שבשעה האחרונה הוא נפטר

ברוך דיין האמת: מבית החולים 'שערי צדק' בירושלים מגיעה הצהריים (ראשון) הבשורה המרה על פטירתו של הרב החסיד רבי יצחק מרדכי פרוכטר ז"ל מזקני וחשובי חסידי ויז'ניץ אשר התגורר במשך שנים רבות בעיר ירושלים זאת לאחר שטבע במקווה טהרה והוא בשנת השמונים וחמש לחייו.

המנוח הרב החסיד רבי יצחק מרדכי פרוכטר ז"ל היה מאנשי ירושלים של מעלה. הוא היה חסיד ויז'ניץ בלב ונפש והיה מאיר פנים לכל אדם באשר הוא. מידותיו הנאצלות ויראת השמים הטהורה שלו היו לשם דבר. מכריו מספרים כי בכל בוקר הוא היה משכים קום לשעה של לימוד קודם התפילה.

לפני כשבוע בערב שבת קודש פרשת במדבר יצא המנוח כהרגלו לטבול במקווה טהרה בשכונת בתי אונגרין בירושלים, אלא שאז הוא התמוטט לפתע פתאום. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ופינוהו לבית החולים 'שערי צדק' בעיר שם מצבו ידע עליות ומורדות עד שבמהלך השעות האחרונות השיב הוא את נשמתו ליוצרה למגינת לב.

זכה המנוח ז"ל והותיר אחריו דורות ישרים ומבורכים, בנים ובני בנים ההולכים בדרכו – דרך התורה והחסידות. מסע הלווייתו יתקיים בשעה 14:30 מבית ההלוויות 'שמגר' בירושלים דרך בית המדרש של חסידות תולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים בירושלים אל עבר הר המנוחות שם הוא ייטמן למנוחת עולמים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו