כחודש לאחר פטירת בעלה: הרבנית שנולדה במרוקו הלכה לבית עולמה

הרבנית מרת אמיליה מרים שלוש הייתה רעייתו של רב העיר כפר סבא הגאון רבי אברהם שלוש שהסתלק לבית עולמו לפני כחודש ימים. כל ימי חייה היא עמדה במסירות נפש לימין בעלה בכדי שיוכל לשבת וללמוד

ברוך דיין האמת: בשעה האחרונה מגיעה הידיעה המעציבה על פטירתה של הרבנית מרת אמיליה מרים שלוש ע"ה רעייתו של הגאון רבי אברהם שלוש זצ"ל ששימש כרבה של העיר כפר סבא אשר הסתלק לבית עולמו לפני כחודש והיא בשנת השמונים וחמש לחייה.

הרבנית ע"ה נולדה במרוקו ולאחר נישואיה עם בעלה המנוח הם עברו להתגורר בישראל כאן הם הקימו את ביתם על אדני התורה והיראה. כל חייה היא עמדה לימין בעלה בצורה מעוררת השתאות כאשר כל העת היא עשתה הכל בכדי שהוא יוכל לשבת וללמוד באין מפריע.

במרוצת השנים מונה בעלה הגאון רבי אברהם שלוש לשמש כרבה של העיר כפר סבא, מני אז נשים רבות היו מגיעות למעונם בכדי לשוחח עם הרבנית ולקבל ממנה עצות והדרכות שונות. שמה יצא כאישה צדקנית אשר הקדישה את כל חייה למען האחר.

לפני כחודש ימים הסתלק בעלה לבית עולמו ומני אז מצבה הלך והידרדר עד שבשעה האחרונה השיבה היא את נשמתה ליוצרה למגינת ולדאבון לב. זכתה הרבנית והותירה אחריה דורות ישרים ומבורכים ההולכים בדרכה, דרך התורה והמצוות. תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו