שבעת האדמורי"ם בכינוס החריג. צילום: באדיבות המצלם

במעמד שבעת האדמורי"ם: בחסידות הוחלט לקצר את הפאות לרפואת הרבי שחלה

בכינוס שנערך לאלפי חסידי בית ויז'ניץ השתתפו שבעת האדמורי"ם למעט הרבי מלונדון אשר זקוק לרחמי שמים. בשיאו של הכינוס הוחלט כי הנשים יקצרו את הפאות לרפואת הרבי שחלה כאשר לצורך כך אחד מנגידי החסידות יממן את ההוצאות

אלפי חסידי בית ויז'ניץ התכנסו אמש (ראשון) לעצרת חיזוק והתעוררות בניו ג'רזי שבארצות הברית בראשות שבעת האדמורי"ם לבית ויז'ניץ, ממשיכי דרכו של הרבי בעל ה"תורת מרדכי" זאת בסימן חיזוק הקהילות בדרכי עבודת השם ונגד פגעי הטכנולוגיה.

ל'חדשות JDN' נודע כי מלבד הרבי מלונדון אשר זקוק לרחמי שמים מרובים השתתפו בכינוס שבעת האדמורי"ם לבית ויז'ניץ, כאשר הרבי מבית שמש הגיע במיוחד למקום ואף נשא דברים בשליחות אחיו לאלפי החסידים שהתכנסו לעצרת חיזוק שלא מן המניין.

בדבריו חיזק הרבי מבית שמש את החסידים ואמר כי דווקא בעת הזו יש צורך כפול ומכופל להישמר מפני פגעי הטכנולוגיה אשר נכנסים לאט לאט גם לציבור החרדים והיראים לדבר השם.

את עיקר משאו הוא הקדיש בתפילה לרפואת אחיו הרבי מלונדון אשר כזכור חלה מאוד והוא זקוק לרחמי שמים מרובים. הרבי ציין כי אחיו זקוק לעבור טיפולים קשים ומורכבים במהלך התקופה הקרובה ועל כן יש לקרוע שערי שמים לרפואתו של האדמו"ר רבי דוד בן סימא מירל.

בשיאו של הכינוס הוכרז כי על פי הוראת הרבי מלונדון כלל נשות החסידות יקצרו את הפאות לרפואתו של הרבי כאשר אחד מנגידי החסידות יממן את ההוצאות לאלפי נשות החסידות. הרבי ציין כי דבר זה ללא ספק יהא זכות עצומה עבור אחיו הזקוק לרמי שמים מרובים.

בדברים שהועברו על ידי הרבי מלונדון אשר כאמור לא היה נוכח בכינוס נאמר כי הוא מודה מקרב לב לאלפי החסידים אשר התעוררו לקרוע שערי שמים לרפואתו השלימה והמהירה.

לאחר הכינוס הודיעו בחסידות כי כבר בימים הקרובים יפרסמו רשימה של פאניות אשר דרכן יהיה ניתן לקצר את הפאות תחת המימון של הנגיד רבי שלום צבי בערגער מלונדון.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
5 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

חשבתי שמדובר בפיאות של הזכרים

השם המלא רבי 'דוד בן סימא מירל'!

רבי דוד בן סימא מירל לרפו"ש
ולא כפי שנכתב בטעות

למה לקצר? לחזור לכיסוי ראש!!!!

יהי רצון שיזכו לכיסוי כאמותינו הקדושות 🙏נסיון לא פשוט בכלל שביכולתו לעורר רחמים לא רק על הרבי אלא על עם ישראל כולו

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו