מתוך הטוויטר של הרב מנדי חיטריק

השלג בטורקיה: החסיד נתקע כל הלילה במסגד והתפלל שם שחרית • צפו

יהודי חסידי שנתקע בכבישים הקפואים של טורקיה תיעד את השלג ואת הקור בשל הסופה • הרב מנדי חיטריק, הרב האשכנזי של טורקיה עדכן: "הוא העביר את הלילה במסגד בארנבוטקוי ליד שדה התעופה באיסטנבול, שם גם התפלל שחרית"

מתוך הטוויטר של הרב מנדי חיטריק

בדרכה לישראל, הסופה 'אלפיס' מכה בטורקיה וביוון. שדה התעופה של איסטנבול נסגר להמראת ונחיתת מטוסים, ופקקי ענק נרשמו בכבישים בשל בשלג הגבוה שמונע את המשך תנועת כלי הרכב.

אחד האנשים שנתקעו, הוא הרב אלבום, משגיח כשרות ישראלי שעובד בטורקיה, שנתקע בשל הקור העז והשלגים בפקק תנועה בכבישים, וכדי להתחמם נכנס למסגד סמוך – שם גם התפלל תפילת שחרית.

הרב הראשי האשכנזי של טורקיה, הרב מנדי חיטריק סיפר בציוץ שהעלה לחשבון הטוויטר שלו כי "גם חברי הרב אלבום היה בפקק התנועה בכביש E-5 באיסטנבול הוא לקח את זה ברוח טובה", כתב לצד תיעוד ששלחו לו מהמקום.

הרב החב"די הוסיף, "מאות מטיילים תקועים בכל רחבי המדינה בשל סערת השלג הכבדה, אני ממשיך לקבל שיחות טלפון לספק אוכל כשר מאנטליה אנקרה וטרבזון".

בהצשך הוסיף עדכון על מצבו של חברו החסיד שנתקע בשלג: "דיברתי עם הרב אלבום, הוא העביר את הלילה במסגד בארנבוטקוי ליד שדה התעופה באיסטנבול, שם גם התפלל שחרית".

4 2 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מותר להתפלל בתוך מסגד????

מותר. כי זה אותו אלוקים
לעומת זה בכנסייה אסור וגם להיכנס אסור

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture