"עם הפנים לקהילה": רבני רמת בית שמש ד' קבעו מזוזה במרכז הרפואי החדש של לאומית בשכונה

רבני השכונה ברמת בית שמש ד' ואישי הציבור שהשתתפו המעמד שיבחו את הנהלת לאומית שירותי בריאות העושה מעל ומעבר למען לקוחותיה

מעמד רב רושם נערך השבוע ביום שני במרכז הרפואי החדש והמרווח של לאומית שירותי בריאות ברמת בית שמש ד' שהוקם במקום לטובת מאות התושבים זאת כחלק ממערך ההתפתחות והתנופה של לאומית בכלל הערים והשכונות החרדיות ברחבי הארץ.

המעמד שכלל טקס קביעת מזוזות ושתיית "לחיים" נערך בהשתתפות רבני השכונה ברמת בית שמש ד' אשר שיבחו את הנהלת לאומית שירותי בריאות אשר עושה הכל למען רבבות הלקוחות הנמנים על המגזר החרדי אשר נהנים משירות מקצועי ומהיר, דבר שלא ניתן למצוא בכל מקום.

תחילה קבע מזוזה כ"ק האדמו"ר מאמשינאוו שליט"א המתגורר במקום. האדמו"ר סיפר כי הוא עצמו חבר בלאומית שירותי בריאות וכי הוא מתרשם עמוקות מהשירות של המרכזים הרפואיים. בדבריו הוסיף האדמו"ר ואמר כי "דבר מיוחד הוא שעם הקמת השכונה החדשה אנחנו זוכים שלאומית מגיעה לכאן ועושה חסד עם התושבים שלא יצטרכו ללכת למרחקים בכדי ליהנות מהשירותים שלה".

לאחר מכן קבע מזוזה רב ומו"צ ה'עדה החרדית' הגאון רבי יצחק בראנסדפר שליט"א אשר הפליג בשבח לאומית שירותי בריאות בעיר אשר הקימה אחד עשר מרכזים רפואיים לטובתם של רבבות התושבים המתגוררים במקום. בדבריו ציין דיין ה'עדה החרדית' כי בלאומית תמיד נשמעים לדעת תורה באופן יוצא מן הכלל.

עוד קבע מזוזה הגאון רבי חיים יהודה רובינשטיין שליט"א המשמש כרב השכונה אשר אף נשא דברים קצרים לאחר מכן ואמר שעל ידי קביעת המזוזה יזכו שתהיה שמירה מופלאה במקום ויגיעו רק לצורך שמחות וכיוצא בזה. בדבריו עמד רב השכונה על הקשר ההדוק שיש בין הנהלת לאומית שירותי בריאות לבין הרבנים אשר משבחים תמיד את שיתוף הפעולה הפורה.

לאחר מכן קבע מזוזה הגר"א היימליך שליט"א המכהן כרב חסידות תולדות אהרן במקום, בדבריו הוא עמד על כך שלאומית שירותי בריאות מצטיינת בקשר ההדוק שיש לה עם המגזר החרדי כשהיא יורדת לפרטים הקטנים על מנת להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר באופן שיהיה מותאם למגזר אשר מקפיד על קלה כבחמורה.

מי שעוד נכח במקום וכובד בקביעת מזוזה היה ראש העיר לשעבר וחבר הכנסת משה אבוטבול ממפלגת ש"ס אשר נשא דברים קצרים בשבח לאומית שירותי בריאות אשר היא החלוצה בתנופת ההתפתחות בעיר בית שמש שמונה עשרות אלפי בתי אב, בלי עין הרע. חבר הכנסת אף שיבח את מנהל המגזר החרדי הרב אפרים רוזנשטיין ואת הצוות הרפואי אשר זמין תמיד למען הלקוחות.

במהלך המעמד סקר הרב אפרים רוזנשטיין בפני הרבנים את הקפו של המרכז הרפואי החדש והמרווח ברמת בית שמש ד'. הוא הסביר כי במקומות אחרים מקימים מרכז רפואי ורק אחר כך מנסים להתאים את זה למגזר החרדי, מה שאין כן בלאומית שירותי בריאות עושים הכל בכדי שהמקום יוקם מותאם במיוחד למגזר החרדי בהתאם לצרכיו ולהפקדותיו.

יאיר רט, מנהל מחוז ירושלים בלאומית שירותי בריאות, אמר במהלך המעמד כי "אנחנו כאן בשביל הציבור, בשביל הקהילה. תמיד נשמח לסייע, אנחנו עושים את זה עם 11 סניפים בעיר ואנחנו עם הפנים לקהילה בכל מה שצריך, בכל בקשה שנוגעת לקהילה, בכל נושא אנו עם זמינות של 24 שעות מענה כל היום, זוהי השליחות שלנו".

יצוין כי במעמד המיוחד נטלו חלק גם חברי מועצת העיר: שמעון גולדברג, איציק אלמליח ומלאכי כי טוב. כמו כן השתתפו: יצחק אלתר מנכ"ל עיתון חדש בבית שמש, חנוך ברסלר עורך העיתון ויחיאל גבריאלוב יד ימינו של חבר מועצת העיר הרב ישעיהו ארנרייך.

רבני שכונת רמת בית שמש ד' והמשתתפים יצאו מהמעמד כשהם מתפעלים עד למאוד מהמקום החדש המהווה נדבך מרכזים בשכונה החדשה, כאשר המוני התושבים ייהנו מהשירות המקצועי והמהיר של לאומית שירותי בריאות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו