צילום: פלאש 90

הסוף לסאגה בבי"ש? רה"ע נועדה עם חברי המועצה וסכמו על פגישה בימים הקרובים

חברי מועצת העיר הדגישו את החשיבות בקואליציה מאוחדת שבה כולם יהיו שותפים מתוך ראיה של אחריות משותפת לקידום העיר. הפגישה מגיעה לאחר הקרע בעירייה. בפגישה סוכם כי בימים הקרובים תכנס ראש העיר ד"ר בלוך פגישות

ראש עיריית בית שמש ד"ר עליזה בלוך זמנה הערב (רביעי) לישיבה את חברי מועצת העיר מכל הסיעות. במסגרת הפגישה עסקו ראש העיר ד"ר בלוך וחברי המועצה בשיח לקידום דפוסי עבודה משותפים וחיזוק האחדות במסגרת פעילות הסיעות השונות בעיר וכל זאת מתוך הבנה כי תכלית כל הפעילות היא לחיזוק וקידום העיר בית שמש.

מדוברות העירייה נמסר כי ראש העיר ד"ר בלוך רואה חשיבות רבה לפעולות הממונים לטובת העיר בית שמש ומעויניינת שכלל חברי המועצה ישאו בשותפות, אחריות ובסמכות לטובת עתידה של העיר.

חברי מועצת העיר הדגישו את החשיבות בקואליציה מאוחדת שבה כולם יהיו שותפים מתוך ראיה של אחריות משותפת לקידום העיר בית שמש. הפגישה מגיעה לאחר הקרע בעירייה כאשר רה"ע פיטרה את סגניה.

בפגישה סוכם כי בימים הקרובים תכנס ראש העיר ד"ר בלוך פגישות תאום ציפיות עם הסיעות השונות על צרכי הסיעות ודפוסי העבודה השונים מתוך הסכמה והבנה משותפת לקראת המשך הפעילות ויישום האתגרים העומדים לפיתחה של העיר.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו