צילום: ברוך ויסמן תיעוד מבצעי מד"א

ירושלים: בן 17 נפצע בינוני כתוצאה מנפילה מגובה בישיבה

בחור ישיבה נפל מגובה של כ 4 מטר בשדרות בן צבי בירושלים. חובשים העניקו לו טיפול רפואי ופינו לבי"ח לבי"ח שערי צדק במצב בינוני עם חבלות בפנים ובגפיים. בתוך כך, במודיעין עילית פועל נפל בפיר מעלית, מגובה 2 קומות בעיר ופונה במצב קשה

כוחות החירום הוזעקו הצהריים (חמישי) לשדרות בן צבי בירושלים בעקבות דיווח על נער כבן 17 שנפל מגובה במקום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק נער בן 17 במצב בינוני עם חבלות בפנים ובגפיים.

ממד"א נמסר כי בשעה 13:42 התקבל דיווח במוקד על נער שנפל מגובה של כ 4 מטר בשדרות בן צבי בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו לבי"ח לבי"ח שערי צדק נער בן 17 במצב בינוני עם חבלות בפנים ובגפיים.

בתוך כך, גבר בן 30 נפל לפיר מעלית באתר בניה במודיעין עילית ומצבו מוגדר קשה. במד"א עדכנו כי בשעה 14:32 התקבל דיווח במוקד על פועל שנפל מגובה של 2 קומות לפיר מעלית באתר בניה ברחוב רמב"ם במודיעין עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח לבי"ח שיבא בתל השומר גבר כבן 30 במצב קשה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית.

מחוז ש"י במשטרה נמסר כי במוקד המשטרה התקבל דיווח אודות פועל אשר נפל בפיר מעלית, מגובה 2 קומות בעיר מודיעין עילית. הפועל מפונה במצב קשה (עפ"י גורמי הרפואה) לבי"ח תל השומר. שוטרים הגיעו למקום ופתחו בחקירת המקרה.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו