ענק הזמר החסידי: לקנות אותיות בספר תורה להצלה מהמגיפה הנוראה

ענק הזמר החסידי, הזמר אברהם פריד, קורא לציבור לקחת חלק ביוזמה חדשה שהתעוררה בימים אלו, על רקע מגיפת ה'קורונה' הפוקדת את ארץ ישראל והעולם כולו: קניית אותיות בספר תורה, המסוגלת לסייע במניעת התפשטות המגיפה ועצירתה, ומביאה לאחדות ישראל
בסרטון נרגש אותו מפרסם פריד, הוא מספר כי אין מדובר ברעיון חדש, אלא ביוזמה עתיקת יומין של הבעש"ט הקדוש: "הייתה בזמן הבעל שם טוב מגיפה, לא עלינו ולא עליכם, במז'יבוז' ובסביבתה, ושאלו אותו (את הבעש"ט): 'רב'ה, מה לעשות, איך מצילים את המצב? הבעל שם טוב הציע לכתוב ספר תורה וכמובן שזה עזר, והמגיפה נעצרה".
צפו בסרטון:
כאמור, על רקע משבר הקורונה הפוקד את העולם כולו, התעוררה יוזמה חדשה של קבוצת יהודים מארצות הברית בשיתוף יהודים מהארץ, לכתיבת ספרי תורה, בהם, כך שואפים היוזמים, תהיה אות לכל יהודי ברחבי תבל; זאת בשל המסוגלות המוזכרת בכתיבת ספרי התורה למנוע את התפשטות המגיפה, ולהביא לאחדות ישראל.
להשתתפות בקניית אות בספרי התורה וסיוע למניעת התפשטות המגיפה, לחצו כאן >>>  או חייגו *6708
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
10 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ראיתי לגדול ישראל , שר התורה, הרב אברהם בורנשטיין האדמור מסוכטשוב זצוק"ל בעל האבני נזר ואגלי טל , שכתב לבנו שכדי להינצל ממחלה יש להישמע להוראות הרופאים.
כך כתוב בספרו של הרב ברומברג: "מגדולי החסידות" ספר ה' על האבני נזר . עמ' קיד,טו: בנו יחידו השם משמואל נסע פעם על פי מצות הרופאים לקרלסבד, והרופאים שם אסרו עליו מפאת מחלתו ללמוד, כתב אל אביו … ענה לו אביו .. אם רצון הבורא הוא שתרפא את נפשך גם זאת היא מצוה ולכן תעסוק עכשיו רק ברפואה ולא בתורה. ….
הוא היה רגיל לומר לכל חולה : חולה פטור מכל המצוות האמורות בתורה חוץ ממצוה אחת "ונשמרתם לנפשותיכם" .

זה לא סותר שהתורה היא מגנא ומצלא!

אברהם פריד גם נדבק? הוא נראה לא טוב.

זה ברור שהתורה מגנא ומצילה , במקרה שאנחנו רואים אצל האבני נזר, הוא אומר שהתורה אומרת לנו לשמוע לרופאים וככה התורה מגנא ומצלא אותנו.

עיין רמבן על התורה בעניין הרפואה.
תתבטל לחכמים.
ותחזור בתשובה!
אין ייסורים בלא עוון

אברהם פריד ישלך הרבה כסף אז תכתוב גם אתה

למה לרשום כך יש לך הרבה כסףף מאיפה אתה יודע??

בושות שבדור כזה הזמרים הם אלו שיאמרו מה לעשות במצב אחר הם היו מתביישים לכתוב את שמם האמיתי

למה הסרטונים פה לא עובדים אפשר לסדר את זה אולי יואו

חברי זה לא יפה לא ראיתי פו אף אחד שמגיב ממש יפהה אני אהבתי??

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו