ביטאון ש"ס נגד נתניהו: "ניסיון נואל לקושש כמה קולות ממצביעי ליברמן"

עיתון 'הדרך' יוצא במתקפה נגד ראש הממשלה שבחוצפתו תקף את הדברים של מרן הראשון לציון הגר"י יוסף: "מוזר מאד שדווקא נתניהו נותן אמון בכותרת מגמתית וערוכה, כשהוא בעצמו נופל בהכללה גסה ושקרית וכל זה מתוך שיקול פוליטי צר"

עיתון 'הדרך', ביטאונה של תנועת ש"ס, יוצא הבוקר במתקפה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו שהרשה לעצמו בחוצפתו לתקוף את הדברים של הרב הראשי לישראל מרן הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף נגד חלק מעולי ברית המועצות שאינם יהודים: "רבנים ואישי ציבור פנו ל'הדרך' והביעו תמיהה רבתי כלפי ראש הממשלה נתניהו", מצטט שמעון ליברטי בעיתון.

"לדבריהם, מוזר מאד שדווקא נתניהו, אשר השכם והערב תוקף את התקשורת בכלל ואת ידיעות אחרונות בפרט על כך שהם מפיצים עליו שקרים וסילופים, לפתע נותן אמון בכותרת מגמתית וערוכה שהתפרסמה באותו כלי תקשורת, כשהוא בעצמו נופל בהכללה גסה ושקרית וכל זה מתוך שיקול פוליטי צר, בניסיון נואל לקושש כמה קולות ממצביעי ליברמן שממילא רוצים בהפלתו ובהדחתו".

בעיתון הובאה גם התייחסות ראשונה של יו"ר שס השר אריה דרעי לסערה, בה הוא תוקף בעיקר את יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן: "לצערנו אנחנו עדים לתופעה מבישה ופסולה שבה כל פוליטיקאי כושל, מנסה לבנות את עצמו ולקושש קולות באמצעות הסתה נגד תורת ישראל ורבני ישראל. אסור לנו לקבל ולהסכים למצב שכזה, שבו קודשי ישראל יהיו נתונים למשיסה".

כזכור, 'חדשות JDN' פנה השבוע למספר חברי כנסת חרדים מיהדות התורה ומש"ס בכדי לקבל את תגובתם לחוצפתו של ראש הממשלה שמרשה לעצמו לבקר את הרב הראשי לישראל ואחד מגדולי ישראל הספרדיים, למרות השותפות העמוקה שלו בשנים האחרונות עם נציגי הציבור החרדי, אך כולם סירבו להתייחס לכך רשמית. "גם השותף הטבעי שותק כדג מול גלי ההסתה כנגד הציבור החרדי יום יום", אמר גורם חרדי ל'חדשות JDN'.

נתניהו פרסם ביום שלישי השבוע ציוץ בטוויטר בעקבות פרסום הדברים של מרן הראשון לציון בו כתב כי מדובר ב"אמירה מקוממת שאינה במקומה. העלייה ממדינות חבר העמים לשעבר היא ברכה עצומה למדינת ישראל ולעם היהודי. הממשלה בראשותי תמשיך לפעול למען עלייתם וקליטתם בארץ של אחינו ואחיותיו יוצאי בירת המועצות לשעבר".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ועכשיו תצעקו אריה צריך ביבי חזק אה???!!! כאשר החילות לנפול נפול תיפול

מתי הרוסים יבינו שיש להם נציג שלא עושה כלום חוץ מניסיון להישאר בפוליטיקה ופיצול אישיות

כן. מה לעשות נתניהו דואג לנתניהו ומעניין את הסבתא שלו החרדים וגדולי ישראל.
הגיע הזמן להשתחרר מכבלי ביבי. בחירות הבאות נקים ממשלה עם כחולבן, העבודה וימין חדש.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו