צילום: פלאש 90

בנט הנחה: להוציא צו הרחקה כנגד פעילי שמאל אנרכיסטים מאזור יו"ש

שר הביטחון הנחה את פיקוד המרכז בצה"ל בשיתוף עם השב"כ והמשטרה להוציא צו הרחקה כנגד פעילי שמאל אנרכיסטים מאזור יהודה ושומרון. "הקרקס נגמר, ננקוט יד קשה כנגד אויבים מבית שפוגעים בחיילי צה"ל ובביטחון המדינה", אמר בנט

שר הביטחון, נפתלי בנט, הנחה הערב (מוצאי שבת) את צה"ל (פיקוד המרכז), בשיתוף עם שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל, להוציא צו הרחקה כנגד פעילי שמאל אנריכסטים מאזור יהודה ושומרון. צווים מסוג זה הוצאו עד כה בציבור היהודי רק כנגד פעילי תג מחיר, וכעת יופנו גם כנגד פעילים אנרכיסטים משמאל.

מדובר בפעילי שמאל רדיקלי המשתייכים לארגון "אנרכיסטים נגד גדרות", ופועלים מדי שבוע, עפ"י רוב בתיאום עם פעילים פלסטינים וארגוני שמאל קיצוניים אחרים, לביצוע פרובוקציות אלימות באזור יהודה ושומרון בארבעה מוקדים עיקריים: בילעין, נעלין, קדום ונבי סלאח. עפ"י מידע שהוצג בפני שר הביטחון לאחרונה, בין היתר במפגש עם נכי צה"ל שנפגעו בפעילויות השונות, האירועים האלימים מכוונים להתסיס את השטח ומביאים להשחתת רכוש ופגיעה בחיילי צה"ל, לצד נזק הסברתי כבד למדינת ישראל בעולם.

בהתאם, הנחה הערב בנט, את גורמי צה"ל והשב"כ לניסוח צו הרחקה כנגד פעילי הקבוצה, ובראשם פעיל השמאל הרדיקלי יונתן פולק (אשר שוהה בימים אלה במעצר לאחר שהוגשה נגדו קובלנה בגין פגיעה בחיילי צה"ל). מלשכת שר הביטחון נמסר כי במקביל, ועד ליישום הצו, הונחו הכוחות בשטח לפעול ביד קשה כנגד אותה פעילות, במטרה לפזר את ההפגנות תוך זמן קצר ולצמצם את הפגיעה בחיילי צה"ל.

"לאף אחד אין זכות לפגוע בחיילי צה"ל היקרים ובביטחון המדינה בשם חופש הביטוי וזכות ההפגנה. הגיע הזמן לעצור את הפרובוקציות הזולות של אותם אנרכיסטים ולנקוט יד קשה כנגד אויבים מבית. הקרקס נגמר", אמר הערב בנט לאחר חתימת הצו.

תנועת "אם תרצו" אשר מפעילה את פרויקט "מצלמים את הצלמים", שמטרתו לחשוף את הציבור הישראלי לפעילות האנרכיסטים המטרידים את לוחמי צה"ל מסרה בתגובה להחלטת השר בנט כי: "אנו מברכים את השר בנט על החלטתו החשובה. פעילי שמאל קיצוניים מהארץ ומחו"ל פוקדים את השטח יום יום במטרה לתעד להטריד ולהציק לחיילי צה"ל ולייצר מסע של דה-לגיטימציה נגד החיילים ונגד מדינת ישראל. תנועת "אם תרצו" תמשיך להיות בשטח כחומה בצורה נגדם".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
6 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

בנט הוא האשם היחידי בהדרדרות הימין, הוא גרם שהימין לא יצליח להקים ממשלה כבר פעמיים, זו אשמתו שפרק את הבית היהודי ופעמיים לא היה מוכן לקבל את בן גביר.. ואנחני מאבדים מנדטים בגלל ההחלטות שהמניע להן הוא גאווה ורצון לשלוט. לא מעניין את בנט הציבור כלל. ובנוסף הוא נגד התורה ובכל הזדמנות מדבר נגד הרבנות או הרבנים הראשיים, מעין לפיד בתחפושת, אסור לתת לו כח.

הסתימת פיות המכוערת של הימין שכל כך מפחידה כל אזרח ישראלי וכל איש דמוקרטי שלא רוצה איראן אצלו במדינה התחילה כאן ועכשיו –
אנחנו בדרך הנכונה להיות צפון קוריאה!

מסכים עם הנ"ל….

אתה כל כך שפל, שלא שווה לבזבז עליך תגובה,ובטח כתבת את התגובה שלך בשביל לסחוט קצת תשומת לב שחסרה לך, אז הנה קבלת.
וקוראים יקרים אל תתלכלכו להגיב, הוא לא שוה את זה.

בנט מראה לביבי איך אפשר גם לעשות ולא רק לאכול את הראש בסיסמאות נבובות….

היום יצא חוק נגד מי שמדבר נגד צה"ל ומחר יעצרו את הראשי ישיבות שמועדדים בחורים לא להתגייס אלא להשאר ללמוד בטענה שהם פוגעים בצה"ל.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו