צילום מסך: ערוץ כנסת

פורר פתח את דיוני ועדת הכספים: "מודה לגפני – מקווה שישתתף בדיונים"

יו"ר ועדת הכספים הזמנית ח"כ עודד פורר פתח את הדיון הראשון בוועדת הכספים וביקש להשאיר את החרמות בצד, ולהצטרף יחד לדיוני הוועדה כדי לעזור למדינת ישראל לצאת מהמשבר הכלכלי כתוצאה מנגיף הקורונה, בנוסף הודה פורר ליו"ר היוצא ח"כ משה גפני על עבודותו

כתבות נוספות בנושא:

האדמו''ר מסקולען ירושלים במעונו של גאב"ד ירושלים
שמחת הנישואין לבן רב קהל חסידים טבריה ובת אב"ד מאקווא נתניה
המתווה שהוצג לגנץ: אביתר תמורת חומש; בימין תוקפים - "הסכמים יש לכבד"
דוכן העיתונים • כל שערי השבועונים על המסך שלכם
 • הייתי חוזרת הביתה ומחכה לאחותי הגדולה שתחזור עם פיתות לארוחת צהרים...

  תוכן מקודם

 • מוסררה: עשרות בעלי מלאכה זורמים לבית משפחת שור

  תוכן מקודם

 • מצמרר: "צעקנו לו שיקפוץ מהמיטה אבל הוא פחד"

  תוכן מקודם

 • "הילדים עברו גיהנום" אליהו מריאן מתחנן

  תוכן מקודם

ועדת הכספים הזמנית, בראשות ח"כ עודד פורר, מקיימת הבוקר (שלישי) ישיבה לעניין אישור העמדת ערבות מדינה לקרן הסיוע הייעודית לעסקים בשל התפשטות נגיף הקורונה. ח"כ פורר קרא בפתח הישיבה לממשלה להציג משנה סדורה לטיפול במשבר ולסיוע למגזר העסקי: "מטרת הוועדה לייצר וודאות עד כמה שאפשר. אי אפשר לפעול מיום ליום, זה משבר שילווה אותנו תקופה ארוכה".

יו"ר הוועדה הזמנית ח"כ עודד פורר פתח את הדיון, וקרא לממשלה לקדם במהרה תוכנית לסיוע למשק הישראלי נוכח משבר הקורונה: "לנהל ולהפוך ליו"ר בוועדה בתקופה זו זה לא עניין פעוט, מדובר באחת התקופות המורכבות במדינת ישראל מבחינה כלכלית. החשיבות זה קודם כל להכריח את הממשלה לקבוע סדר יום לטיפול במשבר".

פורר פתח את דבריו בקריאה ליו"ר היוצא ח"כ משה גפני ואמר: "אני רוצה להודות לח"כ משה גפני יו"ר הוועדה היוצא, שאני מקווה שיקח חלק בעבודת הוועדה, אני פונה לכל חברי הוועדה, אלה שכאן ואלה שלא כאן, אלה שמסרו שמות ואלה שלא מסרו. מרגע שהוקמה הוועדה תשאירו את החרמות בצד, הפעילות הזו היא חובה. אני מצפה שכל הסיעות יכנסו מתחת לאלונקה ויתנו כתף. מטרת הוועדה היא לטייב את עבודת הממשלה, שהתוצרים יביאו תקווה למשק הישראלי בתקופה בלתי אפשרית, האחריות הזו על כל חברי הכנסת".

פוור המשיך: "אנחנו במשבר ריאלי שעלול להשפיע על המערכת הפיננסית, כדי לא להגיע למצב שכל הכלים נשברים, אנחנו צריכים תוכנית והגדרת מטרות, צריך לסיים את עידן האי וודאות הכלכלית בישראל ככל האפשר. אי וודאות גם מבחינת מי מנהל את האירוע מבחינת הממשלה מבחינה כלכלית, כל אחד בממשלה תופס פוזיציה, ותופס כותרת, צריך לסיים את המצב הזה. מטרת הוועדה לייצר וודאות עד כמה שאפשר. אי אפשר לפעול מיום ליום, זה משבר שילווה אותנו תקופה ארוכה".

"לא ייתכן שאף אחד לא ידע מה תוכנית הממשלה למחר, לא ייתכן שאנשים ממתינים ערב ערב ל-9 בערב לראות את מסיבת העיתונאים עם רה"מ, וידעו מה יעלה בגורלם. צריך לתת תקווה וקמצוץ של ידע מה יקרה מחר למגזר העסקי. על כתפיהם הם נושאים את הכלכלה הישראלית, הם הובילו את הסטארטפ-ניישן, זה השלב שהממשלה צריכה להחזיר, ולהיות שם בשביל העסקים הקטנים והבינוניים. יש הבדל בין עסק בירידה לעסק שקרס".

יו"ר הוועדה הדגיש: "אנחנו נתעקש לקבל תוכנית מהממשלה, איך שומרים על המשק כגחלים לוחשות, שכאשר יסתיים המשבר, הרוח תבעיר את האש מחדש. יש לוועדה כלים, לא ניתן מקום למריחה, יהיו לוחות זמנים. בישיבה שאני מתכוון לקיים ביום חמישי, לפחות תציג הממשלה את עיקרי התוכנית שלה. חייבים לייצר מסלול כללי לעסקים ולציבור, אם הממשלה לא תעשה את הזה, הוועדה תציג תוכנית".

"לא יהיה פה סיוע בלי מחשבה על המימוש מצד הממשלה, לא ניתן מקום לכותרות, אתם חייבים לייצר רשת ביטחון לעסקים הקטנים. האנשים שנושאים בנטל חייבים לדעת שיש להם רשת ביטחון. העצמאי מוצא עצמו תלוש. אני שב וקורא לכל חברי הכנסת, לקחת חלק במאמץ", סיים פורר את דבריו.

נציין כי חברי הוועדה מהליכוד, יהדות התורה, וש"ס, החרימו את הועדה, אך ח"כ אופיר סופר ממפלגת ימינה בחר כן להגיע להשתתף בדיון, סופר מתח ביקורת על התנהלותם של כחול לבן אך הדגיש כי הוא ימשיך לעשות את עבודתו וימשיך להשתתף בדיוני הוועדה.

הכתבות המעניינות ביותר

רבבות במעמד סיום המחזור השני של 'הדף היומי בהלכה' של 'דרשו' בארנה • שידור חי
החל מחזור 23 לעידוד כתיבת חידו"ת שע"י ממלכת התורה 'וכתבתם'
מעמד 'כבוד חכמים ינחלו' לאברכי כולל להוראה ויז'ניץ עפולה
הפיצוץ בחתונה: מתקן קונפטי ששולבו בו זיקוקים הביא לפציעתם של הצעירים
המקובל רבי ציון בוארון ערך תפילת שובבי"ם בכולל "זוהר השלום" באשדוד
האדמו"ר מנדבורנה ירושלים במעמד פתיחת הכולל בבית מדרשו בבני ברק
שלג כבד מכסה שוב את החרמון; 20 ס"מ נוספו במפלס התחתון • צפו
הרמב"ם היומי • ספר קרבנות הלכות תמורה פרק ד' • צפו
הפינה היומית: שתי דקות על כיבוד הורים עם הרב אהרן רוט • צפו
עִנְבֵי הַגֶּפֶן בְּעִנְבֵי הַגֶּפֶן • שמחת התנאים לנכדת האדמו"ר מוואסלוי
המאמץ הדיפלומטי: מקרון נפגש תוך 36 שעות עם פוטין, זלנסקי ושולץ
רוסיה תפתח בתרגיל ענק בבלארוס; ארה"ב שולחת אלפי חיילים • צפו
דינר לטובת ישיבת באבוב בני ציון • גלריה
השיעור היומי: הרב דוד חבושה • צפו
וַיְהִי בֹקֶר יוֹם חֲמִישִׁי • כותרות העיתונים – ט' באדר א' ה'תשפ"ב
גדולי תורה ורבני עולם התשובה באו לאחל מזל טוב בחתונת בת הרב יגאל כהן • גלריה
פריצת דרך בהפקת אנרגיה: כור גרעיני ניסיוני בבריטניה שבר שיאים
תיעוד: האדמו"ר מסאדיגורה ירושלים בציון הרשב"י במירון
0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
5 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

פורר עכשיו אתה תתפורר. אתה חושב שתנצח את הקורונה בלי ה' יתברך? ההבדל בינך לבין גפני זה כמו ההבדל בין האור לחושך. בוש והכלם! עכשיו אין לכם סייעתא דשמיא ולא תצליחו בכלום

רצחת וגם ירשת

למען ה' איך ימיני כליברמן יושב עם אחמד טיבי !!!!
כנראה השנאה חזקה מהכל.

מטרת הועדה ואיווט יהיר בוגי וגנץ המושחתים לגנוב את בחירת הציבור . פורר אתה שודד גנב דלא נבחר . בלעם הרשע עדיף מימך רשע שקרן ערמומי שונא ה' פח זבאלה

למה לגנוב את בחירת הציבור ?
אתה יכול להתכחש לכך שיש להם רוב בכנסת?

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture