אלטרנטיבה לימין העולמי? הרשת החברתית של טראמפ תושק בקרוב

Official White House Photo by Shealah Craighead

אלטרנטיבה לימין העולמי? הרשת החברתית של טראמפ תושק בקרוב

13 חודשים לאחר שהרשתות החברתיות הפופולאריות - פייסבוק וטוויטר חסמו את חשבונו של הנשיא לשעבר לטענתם בשל איומים על הדמוקרטיה האמריקנית - מגיעה האפליקציה החדשה של טראמפ • מיזם המדיה החדש מוערך ב-4.3 מיליארד דולר

נשיא ארצות הברית לשעבר דונלד טראמפ צפוי להשיק את מיזם המדיה החדש שלו – אפליקציית המדיה החברתית – Truth Social בעוד כחודש וחצי – 21 בפברואר. מדובר באלטרנטיבה לרשת הטוויטר אשר חסמה את הנשיא האמריקני לטענתה בשל איומים על הדמוקרטיה האמריקנית אך תומכיו של טראמפ האשימו כי הצעד נעשה ממניעים פוליטיים.

האפליקציה החדשה זמינה להזמנה מראש עוד לפני העלייה לאוויר ומציעה תוכנות עוקב אחר אנשים ונושאים מגמתיים. טראמפ אינו הסתפק רק ברשת חברתית מתכנן להשיק עוד מוצרים משלימים בעולם המדיה.

כך, ההשקה הצפויה בסוף החודש הבא אמורה להיות השלב הראשון מבין שלושה. השלב השני יהיה שירות מנוי וידיאו לפי דרישה עם חדשות ופודקאסטים. כמו כן, החברה גם רוצה להשיק רשת פודקאסטים.

המיזם החדש של הנשיא לשעבר טראמפ מוערך כיום ב-4.3 מיליארד דולר, כאשר תומכיו ומשקיעים קמעונאיים מהמרים שהפופולאריות של טראמפ תתורגם להצלחה מסחרית. מה גם שהאפליקציה מגיעה עם מטען פוליטי, כאמור, 13 חודשים לאחר שפייסבוק וטוויטר חסמו את חשבונו של הנשיא לשעבר בטענה שעודד את תומכיו להשתתף במתקפת ה-6 בינואר על הקפיטול בארה"ב.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו