צילום: דוד קשת / ידיעות בני ברק

בני ברק: ארבע תחנות אוטובוס נופצו במהלך השבת

ארבע תחנות אוטובוס נופצו במהלך ליל שבת האחרונה ברחובות העיר ככל הנראה על ידי נערים פורעים ברחוב אהרונוביץ וברחוב ז'בוטינסקי בעיר. בעבר העירייה והמשטרה הבטיחו פעמים רבות לטפל בבעיה, אך בשטח נראה שלא חל שינוי אמיתי

מקרי האלימות החמורים בלילות שבת כאשר נוער מתמודד מטיל את חיתתו על התושבים על לא עוול בכפם לא זר לתושבי בני ברק, והעירייה יחד עם המשטרה הבטיחו פעמים רבות לטפל בבעיה ולהגביר את הביטחון לתושבים. אך בשטח נראה שלא חל שינוי אמיתי.

כך, ארבע תחנות אוטובוס נופצו במהלך ליל שבת האחרונה ברחובות העיר ככל הנראה על ידי נערים פורעים. שתי תחנות נופצו ברחוב אהרונוביץ ושתיים נוספות ברחוב ז'בוטינסקי בעיר.

בגל ההתקפות האחרון שהתרחש לפני כשנה וחצי כינס ראש העיר אברהם רובינשטיין דיון חירום בלשכתו יחד עם מפקדי המרחב, בכירי השיטור העירוני, ראשי ארגון השומרים ונציגי הקהילות כדי "להחזיר את תחושת הביטחון לתושבים ולגדוע מראש כל תופעה של אלימות עבריינית".

קציני המשטרה דיברו בפגישה בהרחבה על התוכניות המקיפות לפיהם יגבירו את הפיקוח והאכיפה בשבועות הקרובים על מנת שלא לאפשר כל אלימות או הפרת סדר, ובמהלך הדיון אף החמיא ראש העיר למשטרה ולשיטור העירוני על הפעילות, אך כאמור, התוכניות אינם מביאות לפתרון הבעיה.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

גם ברח' אבוחצירה נופץ תחנת אוטובוס

צריך לטפל בשורש .התודעה בחלק מהמשפחות ומערכת החינוך משובשת . כשיש מישהו שעקב קושי לימודי או קושי אחר יורד קצת במקום לחבק ולעודד אותי בקושי מגרשים אותם מהבית!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו