אלפי פעילי ימין הפגינו בצמתים ברחבי הארץ: "נפיל את הממשלה הרעה"

ללא קרדיט

אלפי פעילי ימין הפגינו בצמתים ברחבי הארץ: "נפיל את הממשלה הרעה"

"נפיל את הממשלה הרעה הזאת. אותנו לא יקנו בהתחנפויות", אמרו המפגינים אמש בצמתים ברחבי הארץ. לטענתם, הממשלה הנוכחית מוכרת את ישראל למנסור עבאס ולתנועה האסלאמית. גם חברי כנסת השתתפו בהפגנות

עשרות אלפי פעילי ימין יצאו אמש (שלישי) לצמתים מרכזיים בישראל, בין היתר בתל אביב, בגשר המיתרים בירושלים, ביהודה ושומרון, בצפון ובדרום. המפגינים הביעו אי אמון בממשלה "הרעה" כהגדרתם, שמובילה לדבריהם להרס היהדות ובטחון עם ישראל.

"אף אחד לא יסתום לנו את הפה, לא NSO ולא כל מיני חוקים שהממשלה מקדמת כדי למנוע מאתנו לומר את מה שאנחנו חייבים לומר – מדובר בממשלה רעה ונוראית שצריכה ליפול", אמרו המפגינים בצמתים ברחבי הארץ.

אל המפגינים הצטרפו בצמתים מרכזיים ברחבי הארץ חברי כנסת, וביניהם יוסי טייב (ש"ס), גלית דיסטאל אטבריאן ואמיר אוחנה (הליכוד), יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ', איתמר גביר וחברי כנסת נוספים.

המארגנים אמרו כי הלב של הימין חי ופועם: "יציאת עשרות האלפים בפעם השנייה מוכיחה שהמחנה נחוש, נחוש להיות עם חופשי בארצו! נחוש לא לתת לרדיפה המשפטית את הניצחון והמאבק ימשיך ויגדל עד שהממשלה הזו תיפול. לא יעזרו להם חלוקת ה"בקשישים" לארגוני ימין. לא יעזרו להם ההתחנפנויות לציבור הימין בכל מיני כנסים".

"לא יעזרו להם החוקים שהם מנסים להעביר כדי להישאר בשלטון כמו בדיקטטורות אחרות, כל זה לא יעזור להם. אנחנו נעמוד לאורך כל התקופה ונאמר – אתם ממשלה רעה, אתם צריכים ללכת הביתה, מכרתם אותנו למנסור עבאס ולתנועה האיסלאמית", הוסיפו. המארגנים כאמור מבטיחים להמשיך ולהיאבק בממשלה הזו ואומרים כי כבר בזמן הקרוב מתוכננות הפגנות נוספות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו