צילום פלסטיני.

הפת"ח בצעד דרמטי בעקבות חיסול חוליית המחבלים בשכם • צפו בהפגנת זעם

תנועת הפת"ח הודיעה יממה לאחר חיסול חוליית המחבלים בשכם על עצירת התיאום הביטחוני עם ישראל. המועצה הפלסטינית המרכזית מסרה: "התיאום ייפסק עד אשר הכיבוש יכיר בגבולות 67'" • במקביל, הפגנת זעם ענקית הערב בשכם

הפגנת זעם ענקית הערב בעיר שכם לתמיכה במשפחות 3 המחבלים שחוסלו ע"י הימ"מ. צילום פלסטיני.

אתמול (שלישי) סוכלה בפעילות משותפת של שב"כ, ימ"מ וצה"ל, חוליית טרור בת שלושה מחבלים באזור שכם שהייתה אחראית לשורה של פיגועי ירי בגזרה לעבר כוחות צה"ל ואזרחים ישראלים בשבועות האחרונים. בעקבות החיסול התעוררה מחאה ברחוב הפלסטיני ותנועת הפת"ח הודיעה על צעד הדרמטי בו היא משהה את התיאום הביטחוני של הרשות עם ישראל.

לפי הדיווח של סוכנות הידיעות הטורקית "אנאדולו", הוועד המרכזי של תנועת הפת"ח הודיע שהוא משהה את התיאום הביטחוני של הרשות עם ישראל אך ההחלטה עדיין צריכה לעבור את אישורו של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן.

המועצה הפלסטינית המרכזית הודיעה כי התיאום הביטחוני יבוטל "עד אשר מדינת ישראל תכיר במדינת פלסטין בגבולות 67' ובירתה מזרח ירושלים". בהודעה הרשמית נכתב כי "המועצה החליטה להפסיק את ההתחייבויות של אש"ף עם הכיבוש".

עוד נכתב בהודעה שפרסמה המועצה כי היא הטילה על הוועד הפועל של אש"ף לפעול עם שאר המנגנונים על מנת ליישם את ההחלטה, בהתאם לאינטרס הלאומי של העם הפלסטיני.

4.7 3 הצבעות
דירוג הכתבה
6 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

לרסס את כולם שמה, תומכי טרור ומעודדים אלימות!

נערך לאחרונה 2 שנים לפני על ידי עודד

זה נראה יותר מסיבה מאשר הפגנת זעם

מה הפזמון

חחח, כולם לזבל , או למגרסה, יותר טוב..

אם היה שם יהודי הוא לא היה יוצא חי
לכן כולם שם חייבי מיתה מהתורה

נראה לי הפזמון זה ”אדוננו בר יוחאי.. שוואיאו שוואיוו״ משהו כזה..

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture