עזה: ראש מערך הרקטות בחמאס חוסל

ראש מערך הרקטות של החמאס יחיא עביא חוסל ע"י חיל האויר בעת ששהה בביתו. בשעות האחרונות מטח כבד נורה לעבר יישובי הדרום. בחסדי שמים, ברוב האירועים מדובר על נפגעי חרדה בלבד.

לפני למעלה משעה, תקף חיל את האויר את ביתו של יחיא עביא בעת שהיה בביתו, עביא נהרג במקום ולפי דיווחי הפלסטינים מהתקיפה נהרגו עשרה בני אדם וכ-25 נוספים נפצעו, מתוכם נשים וילדים.

קרא עוד:

[postim]

לאחר מטח כבד שנורה לישראל בשעות האחרונות, סמוך לשעה 15:00 תקף חיל האויר את ביתו של יחיא עביא, ששימש כראש מערך הרקטות בחמאס ונחשב לבכיר בארגון. עביא שהיה אחראי לחלק ניכר מירי הרקטות שנורה לעבר ישראל בימים האחרונים, חוסל כחלק מהפעילות הנרחבת של צה"ל בשטחי הרצועה.

במקביל לתקיפות צה"ל ברצועה, נמשך ירי מסיבי לשטחי ישראל. דקות ספורות לאחר מכן אירעה פגיעה ישירה בבנין באופקים, אישה נפצעה באורח קל ומספר בני אדם לקו בחרדה.

מוקדם יותר שוגרו מטחים כבדים לישראל, בתוך כשתי דקות נורו 18 רקטות מהרצועה ליישובי הדרום. לפחות שתיים מהן התפוצצו באשדוד וגרמו לשישה נפגעי חרדה. באחד הבניינים, קרסה המעלית ובאורח נס לא היו נפגעים.

יצויין כי מתוך 18 רקטות שנורו, 15 יורטו בהצלחה ע"י מערכת כיפת ברזל. מאוחר יותר נורו ארבעה רקטות לעבר אשקלון, וגם הם יורטו ע"י כיפת ברזל. גם בבאר שבע התפוצצו שתי רקטות, ו3 נוספות יורטו ע"י כיפת ברזל. בחסדי שמים גם שם לא דווח על נפגעים אך נזק נגרם לרכב ועשר דירות.

בשדרות אירעה פגיעה ישירה בבית, הבית היה ריק מיושביו וב"ה לא היו נפגעים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מה שווה הכל אם עדיין מליון תושבים נתונים בפחד מתמיד ומתמשך?

ובסוף הם פישלו, והוא בכלל לא היה בבית.
לא הולך להם לציונים הללו. הם חיו בהתחלת המבצע בתחושה שהם ח"ו "כל יכול" ושכרון של "כוחי ועוצם ידי". והקב"ה מראה להם את מגבלותיהם, ואת אפסיותם.

(צילום מתוך אתר תאיר נרי)

ריבונו של עולם מעורר את היהודים, שהם יהודים אמיתיים, מהשגרה והתרדמת. הקדוש-ברוך-הוא אומר להם 'קומו יהודים, הגיע זמן גאולתכם! אין עוד זמן! הזמן הזה, עכשיו, כשיש שִבעה מיליארד אנשים בעולם, זה הזמן הקשה ביותר שהיה בעולם אי-פעם, מאז תחילת העולם! בורא עולם נכנס להילוך גבוה מאוד, לדין קשה בעולם, על מנת לסלק את כל הטומאה, כל הרשע וכל המפריעים! זה זמן התגלות מלך המשיח, זמן לעולם חדש!

הגויים סביבנו מתכננים לשלוח הרבה מזל"טים, כדי להכין נקודות לפגיעה בארץ ישראל. המכ"מים וכל מי שאחראי על הגבולות האוויריים של מדינת ישראל, חייבים לפקוח עיניים! ישלחו עשרות מזל"טים ולא יפסיקו, חיל האוויר חייב לשלוח מטוסי-סיור ולפוצץ אותם.

האיראנים שמחים, רוקדים וצוהלים על שאובמה נבחר. הם לא יודעים שגם זו תוכנית של הקדוש-ברוך-הוא והכל לטובת עם ישראל.

מבחינה פנימית, אובמה וכל ארצות-הברית, שומרים ומגינים על עם ישראל. ארצות-הברית זקוקה למדינת ישראל, כי היא המפתח במזרח התיכון לכל העולם. לפני הבחירות, אובמה 'כאילו' לא התערב במשבר עם איראן, כדי לזכות בקולות של כולם, גם יהודים וגם מוסלמים. עכשיו, כשנבחר לנשיאות לארבע שנים נוספות, ילך עם עַם ישראל, בעיניים עצומות, במטרה לפרק את איראן! ה' בחר אותו כדי שיגרש את היהודים מאמריקה ויעזור ליהודים בארץ ישראל – זה תפקידו!

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו