נתניהו הבטיח: בפעם הבאה נוסיף לשטרות דמות ממוצא ספרדי

במהלך ישיבת הממשלה שנערכה הבוקר (ראשון) התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לעובדה שאין אף דמות מזרחית בשטרות הכסף החדשים והציע שבסבב הבא תופיע דמותו של ר' יהודה הלוי | השר אורבך בתגובה: "איך נשיג תמונה שלו"?

ביקורת נוקבת נשמעה במערכת הפוליטית כנגד אישור שטרות הכסף החדשים, בהם לא תמצאו דמות מזרחית.

קרא עוד:

[postim]

במהלך ישיבת הממשלה שנערכה הבוקר (ראשון), התייחס ראש הממשלה, בנימין נתניהו לביקורת השטרות והבטיח כי בפעם הבאה תתווסף דמות ממוצא ספרדי על גבי השטרות.

"השטרות האלה יפים, הם נוגעים בנפש שלנו", אמר נתניהו בטקס הצגת השטרות על ידי הנגיד סטנלי פישר. והוסיף: "שמעתי את הביקורת על חוסר הנוכחות המזרחית בשטרות, ואני מסכים שיש מקום לכלול גם נציגים של משוררי ספרד בסיבוב הבא".

"אני מציע שהדמות הראשונה תהיה זו של רבי יהודה הלוי, זה אדם שאני מעריך מאוד את שירתו". השר לענייני גמלאים אורי אורבך השיב בציניות "הוא חי לפני מאות שנים, מהיכן  נשיג תמונה שלו?".

לאחר מכן התייחס ראש הממשלה לירי הרקטות אתמול מרצועת עזה, שנענה בתקיפה של חיל האוויר לפנות בוקר. "לא נשלים עם טפטוף של רקטות וטילים לשטח ישראל – נעשה את הנדרש כדי להגן על אזרחינו – בדרום, בצפון ובכל גזרה". הבהיר נתניהו.

"הממשלה הנוכחית היא ממשלה של רפורמות – שחרטה על דגלה את הורדת יוקר המחייה בישראל. הסיבה העיקרית לכך היא המונופולים והקרטלים. בשבוע שעבר אישרנו את הסכם שמיים פתוחים, היום את הוזלת כלי הרכב ובהמשך נבצע רפורמה גם בנמלים" אמר נתניהו.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

ר"י הלוי מתהפך בקברו

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו