ח"כ אייכלר: "בג"צ מתנכר לשומרי התורה ויגרום לחורבן המדינה"

ח"כ הרב ישראל אייכלר הזהיר את כל שוחרי הדמוקרטיה מפני הדיקטטורה השיפוטית שהופכת לשלטון זר לדמוקרטיה וליהדות. היום זה גיוס בחורי הישיבות אתמול זה היה מתווה הגז ומחר הם יחליטו אם לצאת למלחמה ואם להחזיר את חלקי מזרח ירושלים לפלשתינים

את הדברים אמר אייכלר בראיונות לכלי התקשורת השונים בעקבות הדיון בבג"ץ לביטול חוק הגיוס "מדינת ישראל מתיימרת להיות מדינה דמוקרטית, גם אם לא יהודית. השיח הפרלמנטרי נועד להגיע להסכמות בחקיקה ולמנוע מלחמות רחוב בין אזרחים. מערכת המשפט נועדה לשפוט על פי חוקי הכנסת ולא על פי הערכים שהביאו השופטים מן הבית. הבג"צ מחוקק אפליות לרעה נגד שמונה מאות אלף יהודים חרדים בכל עתירה נגד חרדים. הם הורסים כל סיכוי לחיים בשלום בין חרדים לשאר אזרחי הארץ. שופטי בג"צ מסכנים את קיומנו התורני בארץ הזאת. הם לא ישאו באחריות לתוצאות החלטותיהם. הציבור הישראלי הוא קהל שבוי, בידי קונספציות ופסיקות בג"צ המוכתבים בידי הרפורמים. הם מממנים את העותרים נגד החרדים ומעסיקים את בית המשפט בנושאים שהוא לא אמור להתעסק בהם כלל.

אם הבג"צ יפסול את החוק המאפשר לימוד תורה, בטענת השוויון, לא יהיה מנוס מחקיקה שתבטל לגמרי את גיוס החובה לכלל האזרחים ולא רק לבני הישיבות. צבא של חיילי כפיה ומחנות כפיה, לא מנצח במלחמה. צבא שרוצה לנצח, חייב להיות מקצועי. כך זה היום בכל צבאות המערב המודרניים. צבא מקצועי העושה את מלאכתו, מנצח במלחמות. לא מי שנולד בשנתון מסויים מתאים לצבא והצבא חייב היום לפרנס אותו שלש שנים בלי תועלת כלל. הצבא מבין את מה שמערכת המשפט אינה רוצה להבין. לפני שיוצאים למלחמה נגד אויב חיצוני, צריך ללכד צבא אחד של עם מאוחד, ולא עם שנלחם זה בזה" – כך אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר בתשובות לכלי התקשורת העוסקים בדברי שופטי בג"צ נגד בני הישיבות.

"עצם התערבותו של הבג"ץ בנושאי חקיקה בכנסת, זו דיקטטורה אנטי דמוקרטית. דיקטטורה שיפוטית. אף אחד לא מינה את בית המשפט לפסול חוקים. תפקידו לשפוט בין אזרחים על פי החוק הקיים ולפרש את כוונת המחוקק בחוקי הכנסת הבלתי ברורים. אין לו שום סמכות לפסול את חוקי הכנסת. גם אם חוק לא מוצא חן בעיניו, אין לו שום סמכות לבטלו. בית המשפט מפר את החוק כאשר הוא מבטל חוקי כנסת. אם פקיד היה עושה זאת וקובע לעצמו חוקים ונוטל סמכויות, מזמן היו מפטרים אותו מתפקידו.
'יש עתיד' הפסידה את המערכה נגד בני הישיבות וירדה מ-19 מנדטים וירדה ל-11 בגלל שהתנהגה כך." -אמר.

כשהדמוקרטיה מגבילה אותו, היא משתמשת בדיקטטורה השיפוטית, שרובה מצביעי מרצ ולפיד, כדי לכפות על העם, את מה שלא הצליחה להעביר בצורה דמוקרטית. בג"צ מתלונן על שהחוק לא ברור. לא לחינם חוקקה הכנסת חוק לא ברור, כי הכנסת לא רוצה מלחמה בין האזרחים. שופטי בג"צ לא חוששים ממלחמה. אבל אם בג"צ יגזור גזירות על ישראל, כדאי שילמד מן ההיסטוריה. "שלא אחד בלבד עמד עלינו לכלותינו וכו' והקב"ה מצילנו מידם" – אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו