טראמפ או קלינטון: מי יקבל את הקול החרדי בניו יורק

לקראת הפריימריז מחר במדינת ניו יורק: המועמדים הרפובליקנים והדמוקרטים משחרים לפתחם של רבנים ועסקנים חרדיים במדינה על מנת לזכות בקול היהודי. בסאטמר הכריזו כי הם תומכים במועמדת הילארי קלינטון כהכרת הטוב למשפחת קלינטון שעמדה לימין הקהילה החרדית במדינה בהיות ביל קלינטון נשיא והמועמדת סגנית נשיא בקדנציות האחרונות

בעקבות הפריימריז הדרמטיים שיתקיימו מחר במדינת ניו יורק, המועמדים החלו בקרב על הקול החרדי שמונים אחוז נכבד מהמצביעים בניו יורק שרבים מהם חברים במפלגה הדמוקרטית מכח היותה המפלגה הדומיננטית יותר אך מצביעים לרפובילקנים.

חשוב להדגיש כי מספר המצביעים אינו גדול במיוחד ביחס לכלל המצביעים בחברה, אם כי בעקבות סיטואציה פוליטית שנוצרה, כאשר במפלגה הרפובליקנית רוצים שטראמפ יגיע אל ועידת המפלגה עם כמה שפחות צירים, יכולים כמה אלפי קולות להכריע את הכף ולחסד ולשבט לכל אחד מהמועמדים.

בימים האחרונים פורסם כי בחסידות סאטמר החליטו לתמוך במועמדת מטעם הדמוקרטים הילארי קלינטון כהכרת הטוב למשפחה אשר בהרבה מקרים מסייעים לקהילה החרדית בניו יורק. המועמדים כולם הגיעו לבקר את האדמורי"ם במדינה ואף סיירו בשכונותיה החרדיות של העיר ניו יורק דוגמת חנות הספרים המיתולוגית בעיר אייכלר'ס ספרים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

רובא דרובא חרדים הולכים עם כרוז

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו