החשוד בהעלמת מיליוני שקלים הסתתר מתחת לשמיכה

בית משפט השלום באשקלון הורה על מעצרו של חשוד בהפצת חשבוניות פיקטיביות בהיקף של שני מיליון ש"ח. צוותי מע"מ שהגיעו לביתו שלפו אותו מתוך מסתור מאולתר

בית משפט השלום באשקלון הורה על מעצרו של חשוד בהפצת חשבוניות פיקטיביות בהיקף של כ- 2,000,000 ₪. החשוד נעצר לאחר חקירה ופעילות של משרד מע"מ אשדוד.

החשוד, תושב הדרום בשנות ה-60 לחייו, חשוד כי הפיץ חשבוניות על שם חברת "חץ אלקטרוניקה" ללא שהיה לו כל נגיעה לחברה זו. בידי מע"מ 181 חשבוניות בהיקף כולל של כ- 600,000 ₪ שהמס בגינן עומד על כ- 102,000 ₪. בנוסף, חשוד מטרני בהפצת סדרת חשבוניות פיקטיביות נוספת בהיקף של כ- 600,000, כאשר חשבוניות אלו נמצאו בתיקי ניכויים של חברות שונות. על הערכת החוקרים, ישנן עוד סדרות של חשבוניות פיקטיביות שהופצו כאשר הסכום הכולל שלהן עומד כאמור על כ- 2,000,000 ₪.

לפני מספר ימים הוציא בית המשפט "צו מעצר בהיעדר" נגדו לאחר שזה לא התייצב לחקירה במע"מ אשדוד. צוותי מס ערך מוסף הגיעו לביתו, ואשתו מסרה להם כי היא אינה בקשר איתו ולא ראתה אותו זמן מה. בחיפוש אשר נערך בבית, הוא נתפס כאשר הוא מתחבא תחת שמיכה בחלל שבין הארון לקיר באחד החדרים. במהלך החיפוש נתפסו שישה מחשבים, דיסקים קשיחים, ו-160 חשבוניות פיקטיביות שהיו חסרות באחת הסדרות. עוד נמצאה חותמת החשודה כמזויפת על שם חברת "חץ אלקטרוניקה".

כאמור, הוא נעצר נעצר לשלושה ימים ולאחר מכן שוחרר בתנאים מגבילים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

סוף גנב לתליה

לדעתי הוא התכסה בשמיכה פשוט כי היה לו קר

הכל בגלל ביבי. נראה לכם שאם הוא לא היה כל היום בחקירות ובאכילת חמוצים ההוא היה מתחבא מתחת לשמיכה? אני מריח כאן 'הון ושלטון'.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו