זו רוח המפקד של השר בר לב, חייבים לעצור את הטיוח / ח"כ מיכאל מלכיאלי

ח"כ מיכאל מלכיאלי בטור ל'JDN': "המשטרה עובדת שעות נוספות בכדי לדרדר עוד ועוד את אמון הציבור בגוף זה, הציבור הישראלי בכלל והחרדי בפרט. אזרחים נהרגים ברחובות, והשוטרים עסוקים בלהכות מכות רצח בחור עדין נפש"

אנחנו נמצאים היום בתקופה שהכל יוצא החוצה, יוצא מהר, הכל מתוקשר, אחד מאותם סיפורים היא תקיפתו האכזרית של חיים מזרחי, בחור חמד, אזרח שומר חוק אשר חטף מנחת זרועם של שוטרים חסרי לב וחסרי כל מצפן אנושי.

אז נכון, שסיפור הזה יצא במהירות כולל תיעוד. אך כבר אמרו חז"ל – 'אינה דומה שמיעה לראייה' וביום שישי יצאתי לביתו של חיים, בכדי לחזקו ולעודדו, בכדי לספר לו שאני כאיש ציבור תומך בו ברגעים קשים אלו.

שם סיפר לי חיים על ההתקפה הברברית חסרת המעצורים, אך יותר מכל כאב לי כאשר ראיתי את האיש היקר הזה, עדין נפש, שלא הייתי מדמיין כי הוא האיש אשר שוטרי משטרת ישראל ימצאו בכדי לכלות את זעמם.

לצערי הרב, משטרת ישראל עובדת שעות נוספות בכדי לדרדר עוד ועוד את אמון הציבור בגוף זה, הציבור הישראלי בכלל והחרדי בפרט.

מידיי יום אנו שומעים על אזרחים אשר נהרגים ברחובות, על תעשיית פרוטקשן מהחמורות במדינות המערב (להן, מנסים להידמות קרבניטי המדינה) וכמובן על חולי קורונה אשר מסתובבים ברחובות ביודעין, ושוטרי משטרת ישראל עסוקים בלהכות מכות רצח בחור עדין נפש, שומר חוק.

עד כאן, מדובר בתופעה חמורה שחבריי ואני נעשה הכל שתטופל וכולי תפילה כי גם יעלה בידינו.

אך, ישנה תופעה שחייבת בדק בית וחשבון נפש עמוק מאד, והיא קבוצת מח"ש, מה תפקידם? יושבים במשרדים מפוארים, מקבלים משכורות עתק, בשביל מה? בכדי לנסות לרצוח אופי אחרי שכמעט רצחו נפש? זו תופעה אשר מדירה שינה מעיניי, ואין לה מקום במדינה מתוקנת. חייבים לעצור את הטיוח, חייבים לאפשר ביטחון לאזרחי ישראל, משטרה תפקידה להגן על האזרח ולא להיפך.

עם כל הצער שבדבר, אולי הם לא אשמים, אולי זו רוח המפקד, של השר בר לב, איש מנותק, שפולט שטויות כמעט בכל רגע שהוא עירני, מילים קשות המהולות בהסתה כנגד ציבורים שלמים.

ממשלה זו, אשר גנבה את השלטון, עשתה זאת באופן מרושל, כאשר אין שר אחד אשר עושה את עבודתו, ככה זה שהכל מגיע ברמייה ובנוכלות.

גם היום אנחנו לא מרימים ידיים ונעשה הכל בכדי שממשלה רעה זו, רעה במיסים אכזריים, רעה בתפקוד השוטף, רעה בהתמודדות עם הקורונה, רעה בכל נושא דת ומדינה – תלך הבייתה ומהר.

 

הכותב הוא יו"ר סיעת ש"ס בכנסת

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

חזק ואמץ, עם עוד שנים כאלו כבר לא היתה ממשלת שמאל

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו