מלון "קינג דיויד"

פורסם דירוג היעדים הפופולריים ביותר של ישראלים בחו"ל ב-2021

בחמישייה הפותחת של דירוג היעדים הפופולריים ביותר של ישראלים בחו''ל: פראג, וינה, בודפסט, איסטנבול וניו יורק. בפראג ממוקם המלון החרדי "קינג דיויד" המאפשר לציבור בישראל נופש חלומי ומהנה על טהרת הקודש

מנתוני חברת התיירות 'בוקינג-קום' שפורסמו ב"ידיעות אחרונות" עולה, כי העיר פראג, בירת צ'כיה, מדורגת בחמישייה הפותחת של היעדים המבוקשים של ישראליים בחו"ל בשנת 2021.

על פי הפרסום, על החמישייה הפותחת נמנים פראג הצ'כית, וינה האוסטרית, בודפשט ההונגרית, ניו יורק האמריקאית ואיסטנבול הטורקית. כמו כן עולה מן הנתונים, כי מקומות האירוח האהובים ביותר על הישראלים הם בתי המלון, הכובשים את המקום הראשון זו השנה השנייה ברציפות ורק אחריהן דירות אירוח והוסטלים.

הנופשים החרדיים מישראל מכירים כבר את מלון "קינג דיוויד" בפראג, המלון המנוהל על טהרת הקודש מספק חווית נופש ייחודית למשפחה החרדית מישראל ומהעולם, הנהנית מכל מה שיש לפראג וסביבותיה להציע לצד מעטפת רוחנית מלאה עם כל הנדרש והצביון המתאים.

בימים אלו כבר נערכים בהנהלת המלון לחג הפסח הבעל"ט וההרשמה בעיצומה. כמיטב המסורת במלון יתארחו מאות משפחות חרדיות שיהנו מחוויה מושלמת ברוח ובגשם ברמת כשרות גבוהה במיוחד למהדרין מן המהדרין ללא חשש קטניות ושרויה תוך אספקת כל צרכי המשפחה החרדית בכלל ובחג הפסח בפרט.

מלון ״קינג דיויד״ היוקרתי הממוקם בפראג נחשב למלון בעל שם עולמי. המלון מתהדר במיקומו האסטרטגי בסמוך למרכזי קניות ולבית החיים העתיק בעיר שם גם טמון המהר״ל מפראג זיע״א. נערכות בו שלוש תפילות ביום והשוהים נהנים מארוחות יוקרה ומקווה מהודר לצד ארוחות גורמה, חדרים מרווחים, ספא וברכה מחוממת.

בהנהלת המלון מציינים את אפשרויות התעסוקה המגוונות לכל המשפחה, עם משחקייה גדולה פעילה ושורה של פעילויות מיוחדות לילדים שינעימו להם את הזמן ויאפשרו גם להורים זמן איכות מושלם.

לפרטים נוספים חייגו 039119388

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו