היסטוריה בקריית ויז'ניץ: מרן ראש הישיבה מסר שיחת חיזוק בשפת האידיש • צפו

באורח נדיר והיסטורי הגיע מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט''א למסור שיחת חיזוק בהיכל בית המדרש החדש והענק של חסידות ויז'ניץ בבני ברק זאת לרגל הכניסה לבניין החדש שהושלם בערב ה'ימים הנוראים'


מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א הגיע אמש (חמישי) לבית המדרש הגדול והחדש של חסידות ויז'ניץ בבני ברק שם הוא מסר חיזוק לרגל חנוכת הבית כאשר האדמו"ר בעצמו יושב ומקשיב בשקיקה לכל אורך השיחה.

ל'חדשות JDN' נודע כי נקודת ציון דרך היסטורית נרשמה בחסידות כאשר לאחר שהחזו"א השתתף בחנוכת בית המדרש החדש של האמרי חיים מויז'ניץ, ומרן הרב שך השתתף בחנוכת בית המדרש החדש של הישועות משה מויז'ניץ, הגיע אמש מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א לחנוכת בית המדרש של האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א.

כזכור, ממש בערב ראש השנה הגיע לסיומו מלאכת בניית בית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ בבני ברק זאת לאחר שנים של עבודה. בית המדרש החדש הוקם ברוב פאר והדר ותפילות ראש השנה כבר נערכו במקום בהשתתפות אלפים ובראשותו של מרן האדמו"ר שליט"א.

בחסידות הוחלט לערוך מעמד מיוחד לציון הכניסה למבנה החדש כאשר לצורך כך הזמין האדמו"ר את מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א למסור שיחת חיזוק ראשונה בהיכל החדש.

ראש הישיבה מסר את השיחה לראשונה בשתפ האידיש כאשר לאחר השיעור הוא שוחח עם האדמו"ר במשך דקה ארוכה כאשר הרבי מודה לו על טרחתו המרובה להגיע למקום.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture