מתוך טוויטר

מביך: מועמד השמאל הקיצוני לנשיאות נאם כשהוא שיכור לחלוטין • צפו

גוסטבו פטרו, המשתייך לארגון שמאל קיצוני אך מוביל כעת בסקרים לקראת הבחירות לנשיאות קולומביה, הגיע לכנס בחירות כשהוא שיכור לחלוטין • הוא תועד בנאום מביך, ויריביו מנצלים את ההזדמנות כדי ללעוג לו - והוא התנצל

צילום: מתוך טוויטר

מערכת הבחירות לנשיאות קולומביה מספקת רגע קומי ומביך בו נראה גוסטבו פטרו, המועמד המוביל לפי הסקרים, כשהוא נואם בעצרת בחירות בעודו שיכור לחלוטין. יריביו הפוליטיים ניצלו את ההזדמנות ללעוג לו – והוא פרסם הודעת התנצלות.

פטרו, הוא פוליטיקאי קולומביאני שכיהן כראש עיריית בוגוטה, כחבר בית הנבחרים והסנאט של קולומביה. בעבר אף היה חבר במחתרת של השמאל הקיצוני והוא מתמודד מטעם קואליציית מפלגות השמאל לנשיאות המדינה.

בקטע שכבר זכה לכינוי "נאום האלכוהול" הוא תקף את המצביעים של יריביו הפוליטיים הימניים, בעודו מתנדנד וקופץ בעת הנאום: "איך אפשר להצביע להם? המציאות הייתה הרס כלכלי של השטח, המציאות הייתה לדון את תושבי חירארדוט לעוני".

בהמשך התנצל והסביר כי היה בג'ט לג ובהשפעת אלכוהול ששתה באירוע אחר, בעיר מרוחקת. "אני מתנצל בפני מי שנכח באירוע הזה, זו התחייבות קודמת שהבטחתי לכבד למרות העייפות שלי", והסביר כי הוא לא מתמודד טוב עם האלכוהול.

פוליטיקאי ימני אחד צייץ נגדו: "חלק מהפוליטיקאים נהיים שיכורים מכוח, נראה שאחרים כבר עשו זאת… אתם יכולים לדמיין את גוסטבו כנשיא?". סנאטורית ימנית אחרת הוסיפה: "אומרים ששיכורים מספרים את האמת. יש ספקות לגבי מה היה קורה לקולומביה אם הוא היה מנצח".

1.5 2 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

למה אנו צריכים להיחשף לגוי שיכור ? תביאו כתבות נומאליות !

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture