צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ אזולאי זעק לשר הנדל: "תיקחו את הכסף – מה שחשוב לנו זה החינוך" • צפו

חברי הכנסת מש"ס ניצל את הדיון בו השתתף שר התקשורת כדי להעביר את הכאב שחש הציבור החרדי נוכח הגזרה אותה הוא מוביל שמאיימת על הקומה הכשרה. לדבריו, מדובר ב"ייהרג ובל יעבור - למה אתם מתערבים בחינוך ילדינו למה?"

צילום: ערוץ הכנסת

שר התקשורת יועז הנדל הגיע היום (רביעי) לדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת שעסק בחקיקה על הדואר. אך חברי הכנסת החרדים ניצלו את הדיון כדי להעביר לשר את הכאב שחש הציבור החרדי נוכח הגזרה אותה הוא מוביל שמאיימת על הקומה הכשרה בטלפונים.

ח"כ ינון אזולאי מש"ס דיבר בכאב ואמר בנושא רפורמת הטלפונים הכשרים כי מדובר ב"ייהרג ובל יעבור". ח"כ אזולאי פנה אל השר ואמר: "אני בא לפה להגיד את הכאב שלי וחשוב לי שידעו מהיכן מגיע הכאב הזה".

חה"כ מש"ס סיפר: "אני מחזיק מכשיר טלפון כשר ורק כשר, הטלפון השני שיש לי הוא ללא שיחות עם הודעות sms לצורך עבודה בלבד. אדוני השר, הרפורמה שרוצים לעשות בטלפונים כשרים זה לחבר מספרים כשרים לאינטרנט, להיות מחובר לכל המרעין בישין שיש שם".

אזולאי התייחס לסכנה ברפורמה שמקדם הנדל: "לכולנו אכפת מהילדים שלנו ולא רוצים שיחשפו למראות באינטרנט וירדו להפקרות ולדיוטה התחתונה במראות שרואים שם. וכל אחד שיושב פה, אני בטוח במאת האחוזים שהוא לא רוצה שהבן שלו יגיע לזה. לילדים שלי יש טלפון כשר והוא מקבל אותו רק כאשר הוא יוצא מהבית לישיבה".

"במצב החדש אומרים לו אתה יכול להתקשר לחברה ולהתחבר עם אותו מספר לאינטרנט. ברגע של משבר יכול כל ילד עם המכשיר לצפות בהכל, זה הרס של הילדים שלנו. אם אני זועק זה על החינוך של הילדים שלי, שזה יהרג ואל יעבור. זה מלחמה שצריך לקדש עליה את כל מה שיקר לי בחיים. לא אסכים שיפגעו בחינוך של ילדיי, אני מדבר מדם ליבי. אם רוצים לקחת על מכשיר כשר יותר כסף, תיקחו כסף. זה מה שחשוב לנו – החינוך שלהם, זה מה שחושב לנו".

חה"כ זעק בכאב: "למה אתם מתערבים בחינוך ילדינו למה? מה אתם רוצים לגדל פה דור של עבריינים ואחרי זה תגידו למה לא שמענו לאלה שזעקו. תיראו מה קורה באינטרנט לאיזה מצב מדרדרים ילדים קטנים בגילאי 10 איזה פגיעה הם חובים ולאן הם נחשפים".

5 1 הצבעה
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

צל"ש לח"כ הר' ינון אזולאי!!
יישר כח, דיברת חזק ואמיתי,
אשריך על קידוש ה' שלמרות תפקידך – אתה מחזיר טלפון כשר!!

הנדל, איך תגיב אם יחליטו בשבילך איזה משקפיים ללבוש ,מתוך תרוצי מחיר ואיכפתיות מדומה? מה המניעים האמיתיים שלך ????

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

Hide picture