יעקב כהן

צפו: אברימי רוט ובערל צוקר בדואט לזכרו של מרן זצוק"ל

ביוזמת סגן ראש העיר יהודה עוביידי נערך קומזיץ ענק בעיר ביתר עילית בהשתתפות מאות בחורי ישיבות וענקי הזמר אברימי רוט, בערל צוקר, אלי קליין וקובי ברומר • אברימי רוט ובערל צוקר שרו דואט לזכרו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל • צפו

במוצ"ש נערך קומזיץ ענק לרגל חג החנוכה לבני הישיבות באודיטוריום ברסלב בביתר עילית. בקומזיץ השתתפו מאות בחורי ישיבות שתחת "איגוד בני הישיבות" ביתר, ואברכי הכוללים שגדשו את היציעים.

באירוע הופיעו ושימחו את הקהל, ענקי הזמר החסידי אברימי רוט, בערל צוקר, קובי ברומר ואלי קליין, עם תזמורתו של שאול כהן. בהנחייתו של איתי גדסי.

בעיצומו של האירוע, ביצעו גדולי הזמר אברימי רוט ובערל צוקר את השירים "אדרבה" ו"ריבונו של עולם" לזכרו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל שכל עיסוקו היה בתורה ובאהבת ישראל.

סגן ראש העיר יהודה עוביידי שיזם את האירוע, נשא דברי ברכה בפני מאות הבחורים, ועודד אותם לקבל על עצמם קבלה לעילוי נשמתו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל.

עוביידי הודה ליו"ר ש"ס השר אריה דרעי על המימון לאירוע הקומזיץ ולכלל אירועי התרבות בעיר במשך השנה. כן הודה לראש העירייה מאיר רובינשטיין על תמיכתו הרבה בפרויקט למען בני התורה.

במהלך האירוע פצחו מאות בחורי הישיבה בריקודים סוערים בשמחה רבה לצלילי השירים המוכרים והאהובים.

נציג איגוד בני התורה ביתר הבה"ח יהודה ברזילי נשא דברי תורה ותודה בשם בחורי הישיבות, והודה לסגן ראש העיר ולשאר העוסקים במלאכה על האירוע החשוב והמשמח.

צילום: יעקב כהן

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אז ככה זה, כשרב גדול נפטר מתחילים לשיר? אני יודע אחרי שנה עושים הילולה ושרים לזכרו.

אוי, זה באמת מצחיק לקרוא לדבר כזה לזכרו של מרן, בא לכם לעשות קומזיץ בסדר גמור רק אל תתלו את זה במרן.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו