הערב בבית שמש: האדמו"ר מלעלוב יכניס ספר תורה לע"נ אביו

כמעט שלוש שנים לפטירתו של האדמו"ר מלעלוב זצ"ל | הערב יכניס בנו ממלא מקומו ספר תורה שנכתב לע"נ הטהורה בנדבת כלל חסידי לעלוב | כתיבת האותיות ויציאת התהלוכה מבית האדמו"ר בבית שמש

התרגשות ותכונה רבה בקרב קהל חסידי לעלוב, לקראת מעמד הכנסת ספר תורה להיכל בית המדרש הגדול 'תפילה למשה' דחסידי לעלוב, בקריה החרדית בבית שמש.

קרא עוד:

[postim]

ספר התורה שכתיבתו הושלמה בימים אלו ברוב פאר והדר, נכתב לעילוי נשמתו הטהורה של אוהבן של ישראל ועמוד צלותהון כ"ק אדמו"ר מלעלוב זי"ע שנסתלק לישיבה של מעלה לפני כשלש שנים, בליל יום הכיפורים תש"ע, ובכתיבתו היו שותפים כלל חסידי לעלוב, שהרימו מנדבת ליבם להשתתף בכתיבת ספר התורה לזכרו של הרבי אהוב והנערץ.

את היוזמה הברוכה העלה לראשונה חתנו של הרבי זי"ע, הרה"צ רבי מנחם מנדל גאלד שליט"א, אב"ד 'קהל בית אשר' בברוקלין, ואת הארגון נטל על שכמו הרה"ח רבי יוסף גולדברג הי"ו, ואילו על כתיבת הספר הופקד הרה"ח ר' יחיאל יהושע גולדברג הי"ו.

מעמד סיום כתיבת האותיות בהשתתפות אדמו"רים, רבנים וזקני החסידים, יתקיים הערב יום רביעי בשעה 18:00 בביתו של כ"ק אדמו"ר שליט"א ברחוב מנחת יצחק 14, משם תצא התהלוכה בשעה 19:30 ברב עם בשירה וזמרה ובריקודים ומחולות לכבודה של תורה, לעבר בית המדרש ברחוב חזון איש בשכונת נחלה ומנוחה, שם יוכנס ספר התורה לארון הקודש בשמחה וריקודים.

תהלוכת הכנסת ספר התורה תצעד על פני הרחובות מנחת יצחק, אור שמח וחזון איש בעיר. ילדי החמד הרבים ילכו לפני ספר התורה כשאבוקות של אור בידיהם כנהוג, וקהל רב של חסידי ואוהדי בית לעלוב לבושים בגדי שבת לכבוד המעמד ילוו את ספר התורה בדרכו לבית המדרש. לאחר מכן יסב הקהל הקדוש לסעודת מצוה לגמרה של תורה בראשות כ"ק אדמו"ר שליט"א ובמעמד אדמו"רים ורבני העיר.

שישו ושמחו בשמחת התורה כי היא לנו עוז ואורה.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו