יום ראשון – ליל חמשה עשר בשבט
אונגוואר מודיעין עילית: בשעה 9:30 בהיכל בית מדרשו בשכונת גרין פארק שבמודיעין עילית.
אלכסנדר: בשעה 5:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב אחיעזר בבני ברק.
אנטניא: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב הושע בבני ברק.
אשלג: בשעה 7:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב שד"ל בבני ברק.
אשלג: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב אבן עזרא 4 בבני ברק.
באבוב: בשעה 6:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב ה- 48 בבורו פארק.
באבוב – 45: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב ה- 45 בבורו פארק.
באיאן: בשעה 7:00, בקלויז דחסידי באיאן ברחוב מלכי ישראל בירושלים.
בוהוש: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב חגי 14-16 בבני ברק.
בוטושאן: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב שד"ל בבני ברק.
ביאלא: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב יעקובזון 5 בירושלים.
ביאלא פשיסחא: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב אמרי ברוך 26 בבני ברק.
בערגסאז: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב דובר שלום 5 בבית שמש.
בערגסאז אלעד: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב יוסף קארו באלעד.
דז'יקוב ויז'ניץ: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו בקרית ויז'ניץ ברחובות.
דעעש: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב רבי טרפון 3 בבני ברק.
הורנסטייפל: בשעה 7:45, בהיכל בית מדרשו ברחוב אחינועם 18 בירושלים.
וואסלוי: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב סורוצקין בבני ברק.
ווערצקי: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב השלושה בבני ברק.
ויז'ניץ: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב שלמה המלך בבני ברק.
זוועהיל: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב שמואל הנביא בירושלים.
זוועהיל: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב רפפורט בירושלים.
זוטשקא: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב באר מים חיים 14 בבני ברק.
זלאטשוב: בשעה 7:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב יהודה הלוי בנתניה.
זלאטשוב בני ברק: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב הרב שך 54 בבני ברק.
חוג חתם סופר: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב אדמו"רי אלכסנדר 18 בבני ברק.
טאלנא: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב דוד חזן בירושלים.
טאלנא אשדוד: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב חסדא באשדוד.
טעמשוואר: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב סוקולוב 7 בבני ברק.
טשערנאביל: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב ראב"ד בבני ברק.
טשארנאביל: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב ינאי באשדוד.
לובלין: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב אלישע 1 בבני ברק.
לעלוב: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב מנחת יצחק בבית שמש.
לעלוב: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברמת לעלוב בבני ברק.
לעלוב בר אילן: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב בר אילן בירושלים.
לעלוב ירושלים: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו בשכונת בית ישראל בירושלים.
משכנות הרועים: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב מאה שערים בירושלים.
נאראל: בשעה 7:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רש"י 4 בבני ברק.
נדבורנא באניא: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב דוד 21 בירושלים.
נדבורנה ביתר: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב אש קודש בביתר עילית.
נדבורנה אלעד: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב פנחס בן יאיר 27 באלעד.
ניקלשבורג: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב מילטון במונסי.
סאדיגורה: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב גוטמאכר 10 בבני ברק.
סטאניסלב: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו בביתר עילית.
סטראפקוב: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב מאה שערים בירושלים.
סערט ויז'ניץ: בשעה 7:00, בהיכל בית מדרשו ברמת ויז'ניץ בחיפה.
ספינקא: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב דונולו בבני ברק.
ספינקא ב"ב: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב יהושע 9 בבני ברק.
ספינקא גני גד: בשעה 9:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב גני גד 2 בבני ברק.
ספינקא רמת אהרן: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו בשכונת רמת אהרן בבני ברק.
סקוירא מב"פ: בשעה 9:30, בהיכל בית מדרשו בשכונת בורו פארק שבברוקלין.
ערלוי: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב יותם 1 בשכונת קטמון בירושלים.
פינסק קרלין: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו בשכונת בית ישראל בירושלים.
פשעווארסק: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו באנטוורפן.
צאנז ז'מיגראד אנטוורפן: בשעה 8:30, בהיכל בית מדרשו באנטוורפן.
קאליב: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב חנה 23 בירושלים.
קאמרנא: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב ארזי הבירה בירושלים.
קוסוב ויז'ניץ: בשעה 9:15, בהיכל בית מדרשו ברחוב האדמו"ר מבעלזא 4 בבית שמש.
קופישטניץ: בשעה 9:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים.
קרעטשניף סיגעט: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רפפורט בירושלים.
ראחוב: בשעה 7:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב ברקאי 20 ברמת גן.
ראחמסטריווקא: בשעה 9:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב זכרון משה בירושלים.
שאץ ויזניץ: בשעה 6:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב הרצל 60 בחיפה.
שומרי אמונים אשדוד: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב בעל הנס באשדוד.
שידלובצא: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב אהלי יוסף בירושלים.
תולדות יהודה: בשעה 9:00, בהיכל בית מדרשו בבורו פארק.
יום שני – יום חמישה עשר בשבט
אונגוואר: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו בשכונת רמות בירושלים.
אשלג: בשעה 4:50, בהיכל בית מדרשו ברחוב חזון איש בבני ברק.
ביטשקוב: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב למרטין 21 ביפו.
בעלזא: לפני שקיעת החמה, בהיכל א גרויסע שטוב בקרית בעלזא בירושלים.
דאראג: בשעה 5:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב יצחק נפחא בבני ברק.
ויז'ניץ: בשעה 4:30, בהיכל בית המדרש הגדול בקרית ויז'ניץ בבני ברק.
זידיטשויב ב"ב: בשעה 2:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רבינא 9 בבני ברק.
לעלוב ניקלשבורג: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב כפר נחום בירושלים.
מבקשי אמונה: בשעה 1:30, בהיכל כולל מבקשי אמונה בירושלים.
מכנובקא: בשעה 5:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רש"י 31 בבני ברק.
נדבורנה: בשעה 2:30, בהיכל הטישים בקרית נדבורנה בבני ברק.
נדבורנה ירושלים: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב עזרא 26 ירושלים.
סאטמאר: בשעה 9:00 בבוקר, בהיכל ישיבת סאטמאר ברחוב ברדיטשוב 9 בקרית יואל.
סאסוב: בשעה 3:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רש"י 10 בבני ברק.
פיטסבורג: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו בקרית פיטסבורג באשדוד.
פרמישלאן: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו בקרית פרמישלאן בבני ברק.
צאנז: בשעה 5:00, בהיכל בית מדרשו בקרית צאנז בנתניה.
צאנז ז'ימיגראד: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב מינץ בבני ברק.
צאנז קלויזנבורג: בשעה 5:15, בהיכל בית מדרשו בשדרה ה- 50 בבורו פארק.
קראלי: בשעה 9:30 בבוקר, בהיכל התורה קראלי ברחוב ראב"ד 18 בבני ברק.
קרלין: בשעה 8:30 בבוקר, בהיכל בית מדרשו בשכונת גבעת זאב בירושלים.
קליוולנד: בשעה 11:45, בהיכל בית מדרשו ברחוב הר סיני 11 ברעננה.
קרעטשניף: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו בקרית קרעטשניף ברחובות.
קרעטשניף ירושלים: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו ברחוב אבינועם ילין בירושלים.
קרעטשניף סיגעט: בשעה 4:30, בהיכל בית מדרשו בבית שמש.
קרעטשניף קרית גת: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב רמת דוד בקרית גת.
שומרי אמונים: בשעה 5:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק.
תולדות אברהם יצחק: בשעה 4:00, בהיכל בית מדרשו בשכונת מאה שערים בירושלים.
תולדות אהרן: בשעה 5:00, בהיכל בית מדרשו ברחוב מאה שערים בירושלים.
לעדכון כתבו לנו: [email protected], או בתיבת ה'צור קשר'