אלכסנדר: בשעה 4:50 בבית מדרשו ברחוב אחיעזר בבני ברק.
אלכסנדר ב"פ: בשעה 6:30 בבית מדרשו ברחוב ה-56 בבורו פארק.
אמשינוב: בשעה 5:00 לפנות בוקר בביתו בביתו ברחוב פרנק 27 בית וגן ירושלים.
אשלג: בהיכל בית מדרשו ברחוב שד"ל בבני ברק, ולאחמ"כ יערוך שולחן לחיים.
באבוב: בשעה 8:00 בהיכל בית מדרשו בפינת הרחובות 48 ו-15 בבורו פארק.
באבוב – 45: בשעה 9:45 בהיכל בית מדרשו ברחוב ה-49 בבורו פארק.
באיאן: בשעה 8:00 בהיכל בית מדרשו ברחוב מלכי ישראל בירושלים.
בוסטון: בשעה 4:30 בהיכל בית מדרשו בהר נוף בירושלים.
ביאלה: בשעה 5:00 בבית מדרשו ברחוב יעקובזון בירושלים.
ביאלא ארה"ב: בשעה 8:15 בבית מדרשו בבורו פארק.
ביטשקוב: בשעה 7:30 בבית מדרשו למרטין 21 יפו
בעלזא: בשעה 9:00 בהיכל הגרויסע שטוב בקריית בעלזא בירושלים.
גור: בשעה 4:55 בבית המדרש הגדול ברחוב ירמיהו 5-7 ירושלים.
דאראג: בשעה 6:00 בבית מדרשו ברחוב חיד"א בבני ברק.
דושינסקיא: בשעה 5:00 בהיכל בית מדרשו ברחוב שמואל הנביא בירושלים.
הורנסטייפל: בשעה 6:20 בבית מדרשו אחינועם 18 בירושלים.
וויען: בשעה 8:00 בביהמ"ד סאמבעטלי בוויליאמסבורג.
ויז'ניץ: בשעה 8:00 בבית המדרש הגדול בקריית ויזניץ בבני ברק.
ויז'ניץ: בשעה 8:00 בבית המדרש הגדול ברחוב שלמה המלך בבני ברק.
ויז'ניץ מונסי: בשעה 5:30 בבית המדרש הגדול 'לבוש מרדכי' במונסי.
ז'מיגראד אנטוורפן: בשעה 8:00 בבית מדרשו בעיר.
טאלנא: בשעה 7:30 בבית מדרשו רחוב אביתר הכהן בירושלים.
טעמשוואר: בשעה 8:00 בביתו רח' רד"ק 5 בב"ב.
טשערנאביל: בשעה 8:45 בבית מדרשו ברחוב חבקוק בבני ברק.
טשארנאביל: בשעה 8:15 בבית מדרשו רחוב ינאי באשדוד.
יערוסלב: בשעה 7:00 בביתו בשכונת ברכפלד במודיעין עילית.
לעלוב י-ם: בשעה 8:30 בבית מדרשו ברחוב צפניה בירושלים.
לעלוב ב"ש: בשעה 6:30 בביתו ברחוב תכלת מרדכי 37 ב"ש.
לעלוב ניקלשבורג: בשעה 10:00 בבית מדרשו רחוב כפר נחום בירושלים.
מאקאווא: בשעה 8:00 בבית מדרשו רחוב שדרות המגינים בקריית אתא.
מונקאטש: בשעה 9:00 בבית מדרשו בבורו פארק.
מכנובקא: בשעה 8:15 בבית מדרשו ברחוב ברטנורא בבני ברק.
משכנות הרועים: בשעה 8:30 בביתו ברחוב חגי בירושלים.
נאראל: בשעה 7:30 בבית מדרשו ברחוב רש"י בבני ברק.
נדבורנה ירושלים: בשעה 8:00 בבית מדרשו ברחוב עזרא בירושלים.
נדבורנה ביתר: בשעה 8:00 בבית מדרשו ברחוב אש קודש בביתר עילית.
ניקלשבורג: בשעה 8:15 בבית מדרשו במונסי.
סאטמאר: בשעה 9:00 בבית המדרש הגדול בקרית יואל.
סאטמאר: הגרח"צ מיזליש ראש ישיבת סאטמאר בבני ברק; בשעה 8:30 בביתו ברחוב וילקומירר.
סאסוב: בשעה 8:15 בבית מדרשו בקריית ישמח משה.
סטריקוב בני ברק: בשעה 7:30 בביתו ברחוב מלצר בב"ב.
סלאנים: בשעה 6:45 בבית מדרשו ברחוב ברסלב בבני ברק.
סערט ויז'ניץ: בשעה 8:00 בבית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ בחיפה.
ספינקא: בשעה 8:30 בבית מדרשו בשכונת ב"פ.
ספינקא ב"ב: בשעה 8:00 בבית מדרשו ברחוב יהושע בבני ברק, ולאחמ"כ יערוך שולחן לחיים וחלוקת חנוכה געלט.
סקווירא: בשעה 7:15 בבית המדרש הגדול בשיכון סקווירא.
סקולען: בשעה 7:30 בהיכל בית הגדול בבורו פארק.
פאפא: בשעה 8:00 בביהמ"ד הגדול ברחוב בעדפורד בוויליאמסבורג.
פינסק קרלין: בשעה 7:30 בבית מדרשו בירושלים.
פרמישלאן: בשעה 8:00 בבית מדרשו ברחוב אברבנאל בקרית הרצוג.
צאנז: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו בהיכל המתיבתא בקרית צאנז בנתניה.
צאנז קלויזנבורג ארה"ב: בשעה 9:00 בבית מדרשו ברחוב ה-50 בבורו פארק
קאליב: בשעה 7:30 בבית מדרשו ברחוב חנה בירושלים.
קאמרנא ב"ב: בשעה 8:00 בביתו ברחוב דבורה הנביאה בבני ברק.
קוז'מיר: בשעה 8:15 בבית מדרשו ברחוב רש"י בבני ברק.
קוידינוב: בשעה 7:30 בהיכל הישיבה ברחוב מהרש"ל בבני ברק.
קוממיות: מיד לאחר תפילת מנחה, בזמן שקיעת החמה, בחדר ה'בי"ד שטוב' שבלשכה במושב קוממיות.
קרעטשניף: בשעה 8:30 בבית המדרש הגדול ברחובות.
קרעטשניף ירושלים: בשעה 8:30 בהיכל בית מדרשו ברחוב השל"ה בבני ברק.
קרעטשניף קרית גת: בשעה 7:00 בהיכל בית מדרשו בקרית גת.
ראחוב: בשעה 7:30 בבית מדרשו ברחוב ברקאי 20 ברמת גן.
רחמסטריוקא: בשעה 9:30 בבית המדרש הגדול ברחוב גבעת משה 10 בירושלים.
שומרי אמונים: בשעה 8:15 בבית המדרש ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק.
שומרי אמונים ירושלים: בשעה 7:30 בבית מדרשו בשכונת שומרי אמונים בירושלים.
שומרי אמונים אשדוד: בשעה 8:00 בבית מדרשו ברחוב בעל הנס באשדוד.
שבט הלוי: לאחר תפילת מעריב בבית מרן 'בעל שבט הלוי זי"ע' ברחוב הלפרין 3 בבני ברק.
תולדות אהרן: בשעה 9:30, בבית מדרשו בשכונת מאה שערים בירושלים.
תולדות אברהם יצחק: בשעה 8:00, בהיכל בית מדרשו בשכונת מאה שערים בירושלים.
(צילום התמונה הראשית: אנשיל בעק)