לרגל יום ההילולא: ניתן להשיג יי"ש מקודש הקודשים מהר"א מבעלזא זיע"א

לרגל הילולת קודש הקודשים מרן מהר"א מבעלזא זיע"א ביום חמישי הבעל"ט - כ"א אב, יהיה ניתן להשיג בקבוק יין משולחנו הטהור לפני למעלה מיובל שנים

55 שנים לאחר פטירתו של קדוש ישראל כ"ק מרן אדמור מהר"א מבעלזא זצוקללה"ה, ולקראת יומא דהילולא דיליה, מזדמנת זכות נדירה ומרגשת: בקבוקי יי"ש שהינם שיריים משולחן גבוה של מהר"א זצוקללה"ה.

קרא עוד:

[postim]

מאחורי הבקבוקים עומד סיפור מופלא בפני עצמו, כחודש ימים לפני פטירתו של אדמו"ר זצ"ל, הגיע לבקר בעיר הקודש ירושלים, ומנהגו היה בעת בואו לבקר בכל עיר ועיר, לערוך שולחן "לעקיך און בראנפען" באותה עיר לקהל החסידים.

בעיר ירושלים היתה זו חזקת הרה"ח ר' אברהם יוסף פרסטר ז"ל לערוך את התיקון בביתו. כשישב מרן זצ"ל לשולחן, היה כולו תפוס שרעפי קודש וכל כולו בער כאש להבה, ושתה ובירך ברכת לחיים את כל הנאספים שם.
לאחר מכן לקח את הבקבוק ומה שנותר בו והגישו להרה"ח ר' משה פרסטר שליט"א בנו של בעל האכסניה, שכיהן באותה עת כגבאי קופת "מחזיקי תורה", שהוקמה ע"י מרן מהר"א זצוקללה"ה בעצמו כמה שנים קודם לכן, ואמר לו לחלק לקהל את היי"ש שיברכו לחיים.

רק חודש לאחר מכן כשחשכו המאורות ונסתלק האדמו"ר זצ"ל, הבין ר' משה למפרע שזהו הבקבוק האחרון שאותו נתן האדמו"ר זצ"ל ושכוונתו היתה להותיר אותו לדורות הבאים על מנת שיוכלו להידבק במשהו בשיריים דקדושה.

ועתה קופת "מחזיקי תורה" שהוקמה ע"י מרן מהר"א זצ"ל לפני שישים שנה, החליטה להוציא את האוצר המנוצר הזה ולהביאו לפני כלל ישראל על מנת שיוכלו כולם להידבק באור קדושתו של רבינו זצ"ל.

לשם כך נמזגו שיירי היי"ש לתוך כמות בקבוקים מצומצמת, וכמאמר הגמרא המקובל בין החסידים "דבר חשוב אפילו באלף לא בטיל", נמזגה קדושת השיריים בכל הבקבוקים.

את הבקבוק המיוחד ניתן להשיג במשרדי הקופה או ביום היארצייט על ציונו של כ"ק מרן מהר"א זצוקללה"ה בהר המנוחות. לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל 052-7127942

מודעת הפרסום

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

תכלס מה מחיר ?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו