בחליפת מגן: כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג ליווה את אימו הרבנית ע"ה

בשעת לילה מאוחרת בארה''ב יצאה מסע הלוויתה המצומצם של הרבנית הצדקנית מצאנז ע''ה, אלמנת כ''ק האדמו''ר בעל ה'שפע חיים' מצאנז זיע''א ואמם של כ''ק האדמורי''ם לבית צאנז שליט''א. בנה האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג ליווה את ארונה בדרכה לישראל


כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג שליט"א באמירת קדיש על אמו הרבנית ע"ה

בשעת לילה מאוחרת שעות לאחר צאת השבת (שעון ארה"ב) יצאה מסע הלוויתה של הרבנית הצדקנית מצאנז ע"ה אשת חבר לכ"ק האדמו"ר בעל ה'שפע חיים'מצאנז זיע"א ואמם של כ"ק האדמורי"ם לבית צאנז שליט"א.

ארונה של הרבנית הישישה ע"ה עברה ליד בית המדרש הישן של כ"ק האדמו"ר מצאנז זיע"א בשכונת יוניאן סיטי ועל פני בית המדרש צאנז קלויזענבורג בויליאמסבורג, בשעות הלילה המאוחרות בארצות הברית ארונה הגיע לבית המדרש הגדול של בנה כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג שליט"א בשכונת בורו פארק שבברוקלין ניו יורק.

בשל נגיף הקורונה ההולך ומתפשט בארץ ובעולם כולו הורה כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג שליט"א כי באם יבואו הרבה אנשים ללוייה הוא לא יוצא וכי 'חמירתא סכנתא מאיסורא', בשעות המאוחרות של הלילה סמוך לעלות השחר יצא כ"ק האדמו"ר מצאנז קלויזענבורג שליט"א ללוות את אימו הרבנית ע"ה כשהוא חבוש במסיכה ובחליפת מגן לבנה בכדי להישמר המגיפה הנוראה רח"ל.

כזכור מוקדם יותר דווח כאן ב'פרסום ראשון' כי מיטתה של הרבנית מצאנז ע"ה תצא בשעות הקרובות במטוס פרטי מארה"ב לישראל, המטוס הינו נדבת בני משפחת רוזנברג לרפואת אביהם הנגיד הרבני ר' יחיאל מיכל רוזנברג הזקוק לרחמי שמים מרובים.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
3 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

מדהימה הדוגמה האישית שנתן הרבי
יהיה זה בודאי לע"נ הרבנית ע"ה

ברוך דיין האמת

שנשמע ונשבשר בשורות טובות

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו