זה מה שהורים חכמים עושים

מקראות אונליין יוצא לדרך במבצע "הורים חכמים"

תקופה לא קלה עוברת על העולם, הציבור מבולבל, הילדים לא נמצאים במקום ומוסדות החינוך לא מתפקדים בכלל או בצורה חלקית.

בתוך הבלבול הזה ואי הסדר נופלים בין הכיסאות הילדים המתקשים בקריאה ולמידה. אם בימים כתיקונן הם סובלים קשות, בתקופה הזאת הסבל שלהם זועק לשמיים.

הרב אפרים שבדרון מנהל מקראות קורא להורים להיות חכמים ולנצל את ההזדמנות שהילדים נמצאים יותר בבית, לבדוק מה מצבם בקריאה ואם רואים שהם מתקשים, לא להזניח ולא להדחיק.

מקראות אונליין – מערכת למידה מרחוק שנרכשה על ידי מכון מקראות מאפשרת לימוד עם המורים מהמכון כשהתלמידים נמצאים בבית, ללא צורך להגיע למכון.

מקראות אונליין היא פריצת דרך רצינית ובשורה טובה לכל עשרות אלפי התלמידים המתקשים בקריאה ולימוד בארץ ובעולם. כך מסכם הרב שבדרון את ההישג הכביר ברכישת מערכות אונליין המאפשר לילדים מכל מקום בעולם לשבת בבית וללמוד מתוך המחשב מול המורה כאילו הם יושבים במכון.

כבר היום לומדים עשרות תלמידים במקראות אונליין ונרשמת הצלחה יפה בהתקדמותם.

מבצע "הורים חכמים" קורא להורים המזהים קושי בקריאה אצל ילדיהם להזמין מבדק קריאה אונליין [באמצעות המחשב בבית המחובר לרשת] במחיר סמלי של 100 שקל (במקום 300 שקל). המבצע מוגבל לתקופת הקורונה ולמספר מוגבל של תלמידים על פי תקנון המכון.

במסגרת המבצע תשלמו בחודשיים הראשונים מחיר קורונה מיוחד עם 50% הנחה.

מכון מקראות פועל מעל 30 שנה והפך בשנים האחרונות למותג מצליח עם תוצאות מדהימות ואחוזי הצלחה גבוהות במיוחד. במכון מקראות למדו קריאה בהצלחה מאות ואלפי ילדים ובני נוער וגם מבוגרים שהתקשו בקריאה וניסו הרבה מכונים ומסגרות ללא הצלחה.

מכון מקראות מבוסס על שיטת ברנשטיין הוותיקה והידועה ומשלב שיטות נוספות ומפותחות הנותנות מענה גם לתלמידים מתקשים במיוחד והסובלים מדיסלקציה.

מספר הטלפון להזמנת מבדקים ולימודי קריאה

02-5370728

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו