נתניהו: "יש לי הצעה לחוק איראני נוסף – מי ששמו מתחיל בב' ונ' לא יוכל לכהן כרה"מ"

Noam Revkin Fenton/Flash90

נתניהו: "יש לי הצעה לחוק – מי ששמו מתחיל בב' ונ' לא יוכל לכהן כרה"מ"

נתניהו האשים את בנט כי הוא 'מקפיד' שלא לקיים אף הבטחת בחירות: "כל ההבטחות של בנט הופרו ברגל גסה". יו''ר הליכוד הציע לממשלה לחוקק "חוק איראני חדש" כהגדרתו, ולפיה מי שיכונה בשם בנימין נתניהו - לא יוכל לכהן כרה''מ

יו"ר הליכוד ויו"ר האופוזיציה ח"כ בנימין נתניהו, הגיע היום (שלישי) לנאום בכנס ירושלים של 'בשבע', והתייחס לממשלה הנוכחית בראשות בנט, והתמקד בעיקר בנושא הימני, הקמת ופינוי התנחלויות, וטען כי בנט לא קיים אפילו לא הבטחה אחת מההבטחות שהנפיק בבחירות.

"בנט אמר שהממשלה שלו תהיה "עשר מעלות ימינה". אם מישהו היה מדרג את עשרות השקרים של בנט, השקר הזה היה מגיע לאחד המקומות הראשונים. כולם רואים את האמת ויודעים שהממשלה הזאת נשלטת לחלוטין על ידי מנסור עבאס והאחים המוסלמים", אמר נתניהו.

עוד אמר נתניהו, כי "בנט התחייב בבחירות: 'ביום הראשון שלי כראש ממשלה אני חותם על אישור מלא להתיישבות הצעירה ביהודה ושומרון'. גם זה לא קרה, כפי שכל ההבטחות של בנט הופרו ברגל גסה: 'לא אשב עם מרצ והעבודה, לא אתן ללפיד להיות ראש ממשלה עם רוטציה או בלי רוטציה, לא אהיה ראש ממשלה עם פחות מעשרה מנדטים, סינגפור, הורדת מיסים, תוך 4 שבועות אחסל את הקורונה'".

"אין אפילו הבטחה אחת שבנט נתן וקיים. כל מה שבנט אומר הוא עושה הפוך. היום, בממשלת ההונאה של בנט-לפיד ועבאס, הוא אפילו לא מצליח לאשר את 'מתווה אביתר'. אנחנו נהגנו אחרת: הקמנו את היישוב עמיחי, הכפלנו את ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון, ועשינו את ההכפלה הזאת בשנים הקשות ביותר להתיישבות בצד המדיני, מול ממשלים אמריקנים שהפעילו עליי לחצים כבדים מאוד שלא לבנות אפילו לבנה אחת ביהודה ושומרון", אמר יו"ר הליכוד.

על הסכמי השלום אמר נתניהו, כי "בניגוד לבנט, אנחנו הורדנו את הנושא הפלסטיני מסדר היום העולמי. הוכחנו שהדרך לשלום לא עוברת דרך רמאללה אלא עוקפת את רמאללה. בזכות זה הבאנו 4 הסכמי שלום היסטוריים עם מדינות ערב, בלי לוותר על אף שעל, בלי להתכופף ובלי להתקפל, שלום אמיתי שמאפשר עכשיו לשרי הממשלה של בנט ולפיד לעשות ״שבוע-שבוע״ בדובאי, אבו דאבי, בחריין, מרוקו, איפה לא?".

"בימים האחרונים קיבלתי מסר מגורם מאוד חשוב בעולם הערבי. הוא אומר לי: ״אנחנו נלחמים בחירוף נפש באחים המוסלמים, תסביר לי איך דווקא בישראל האחים המוסלמים הם שותפים בכירים בממשלה?״. לך תסביר לו שדווקא בישראל בנט מסר את המפתחות של הממשלה למנסור הבוס. את מחיר הכניעה של בנט לתנועה האיסלאמית כולנו נשלם לצערי עוד שנים רבות", חתם את דבריו.

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
2 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

חח
חזק ב' ונ'
זה גם בנט נפתלי

בטח הוא שם לב שנפתלי בנט הוא עם אותם ר"ת…

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו