צילום: FREEPIK

רבקה סגל – זאת האישה שאתם צריכים לסטארט אפ שלכם!

סטארטפטים בישראל וכול רחבי העולם צצים בכול יום ונראה כי כל הזמן יש תחרות שצריך לעמוד בה. ואכן התחרות הזאת קיימת בעיקר בחברות ההזנק, ולכן חשוב לדעת כיצד בוחרים את אנשי המקצוע שיספקו את כל מה שחברת ההזנק שלכם זקוקה לו

אחת מנשות המקצוע המנוסות בתחום היא רבקה סגל. מדובר על אשת הייטק שסיימה תואר שני במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. לרבקה יש יכולת לנהל חברות גדולות והיא עושה זאת כבר מרגע גיוסה לצה"ל שם שירתה בתפקידי מפתח. לפלד יש ניסיון רב בניהול ענף ההייטק והיא תרמה להצלחה של חברות הייטק רבות שעוסקות במגוון תחומים.

כיצד הגיעה רבקה פלד לתפקידים ניהוליים בתחום ההייטק?

פלד הגיעה לתפקידי ניהול באמצעות ניסיון ושיבוצה לתפקיד צבאי חשוב ומשמעותי. משם היא עברה ללימודי תואר ראשון ושני במדעי המחשב והיא הייתה חלק בלתי נפרד מהצלחתן של חברות הזנק בארץ ובעולם.  מדובר באשת מקצוע שהצליחה בתחום הניהול בשל היכולת שלה להשתלב בכל חברה והיא השיגה מטרות אישיות וארגונית באמצעות עבודה קשה. החדשות הטובות אודות רבקה סגל היא היותה בעלת כישור ים מרשימים ולכן היא יכולה להתאים בדיוק לניהול הארגון שלכם.

למה כדאי לבחור דווקא ברבקה סגל להובלת הארגון שלכם קדימה? הנה מספר סיבות:

לסגל תואר השני במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב והיא סיימה הצטיינות את לימודיה. רבקה סגל היא בעלת תואר שני במדעי המחשב.

סגל  שאפתנית ועשתה ככל שביכולתה כדי להגיע הכי רחוק שאפשר גם עבור עצמה וגם עבור חברות ההייטק וההזנק שניהל וזאת ללא פשרות.

לסגל כישורים משמעותיים בניהול חברות גדולות והיא יכולה לקחת את המושכות לידיים בכל זמן ולנווט את הארגון קדימה במיומנות.

סגל בעלת ניקיון בהנפקת חברות סטארט אפ והיא יכולה להוביל את היוזמה שלכם הלאה להנפקת והצלחה.

סגל בצעירותה הייתה מפקדת של יחידה מובילה בצה״ל שם טיפחה וקיבלה את הכישורים ההתחלתיים שלה בעולם העסקים.

רבקה סגל נחשבת דמות מובילה בניהול חברות הזנק והיא מבוקשת להנעת תהליכים.

רבקה סגל נמצאות שנים רבות בעולם ההייטק והיא ליוותה חברות מוכרות להצלחה . במהלך השנים הצליחה להגיע להישגים משמעותיים והיא תעזור לקריירה שלכם לנסוק גבוה.

לאשת המקצוע יש ניסיון יוצא דופן בענף ההייטק. וחשוב תמיד לבחור אנשי מקצוע עם ניסיון בעיקר כאשר דורש מנכ"ל להובלת תהליכים.

עקב הכישורים האישיים המרשימים של רבקה רבים בוחרים בה להובלת ארגונים בעיקר כאשר רוצים היזמים לפנות ליותר ויותר יוזמות חדשות ולהתפנות לפיתוח הסטארט אפ באפיקים נוספים.

לסיכום, רבקה סגל היא אישה שמוכנה להתקדם וללמוד כל חברה או סטארט אפ ומתוך למידה ותוך כדי תנועה היא תוביל את הארגון שלכם למקום הרבה יותר נכון. באמצעות כלים, שיטות, ניסיון והמון תעוזה – מצליחה פלד להוביל ארגונים, לשפר ביצועים ולעזור לחברות הזנק להפוך להרבה יותר מצליחות ומשגשגות.

 

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
1 תגובה
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

רגע, זו רבקה סגל או רבקה פלד?

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו