צילום: אלחנן בא גד

טבריה: הזמר מוטי שטיינמץ יופיע הערב בהפרדה? תלוי את מי שואלים

רון קובי ממשיך לחולל מהומות: הבוקר בראיון הוא הציג מודעה להופעה של מוטי שטיינמץ הערב של מלון כינורות בטבריה וקרא לתושבי העיר החילונים להגיע ולעורר מהומות, כשטען שהאירוע לא בהפרדה. מלון כינורות בתגובה: "תהיה הפרדה מלאה"

לאחר הסערה סביב המופע אמש בעיר עפולה, ושאלת ההפרדה בין גברים לנשים שהוכרעה לבסוף בבית המשפט העליון, מתעוררת בשעות האחרונות סערה חדשה וזאת סביב אירוע נוסף שצפוי להתקיים הערב בעיר טבריה וגם הפעם עם הזמר מוטי שטיינמץ.

האירוע המדובר צפוי להתקיים מטעם מלון כינורות החרדי באולם שנשכר על ידם אלא שרון קובי החליט ככל הנראה לרכב ולהסית בעקבות כך. הבוקר בראיון לערוץ 12 הוא הציג מודעה להופעה של מוטי שטיינמץ הערב של מלון כינורות בטבריה וקרא לתושבי העיר החילונים להגיע ולעורר מהומות, כשטען שהאירוע לא בהפרדה.

ממלון כינורות המארגן את המופע הערב של מוטי שטיינמץ בטבריה נמסר: "מדובר באירוע פרטי שלא קיבל כל סיוע מהעירייה ואין לו שום הקשר עירוני, האולם נשכר במחיר מלא ואין לקובי כל קשר לאירוע. האירוע מתקיים בהפרדה בהתאם להלכה ולאורח חייו של הציבור החרדי אליו מיועד האירוע. תושבי טבריה והציבור הרחב מוזמן, לכל אדם שחפץ לשבת יש מקום, אך מדובר באירוע פרטי ויש נהלים לאירוע".

"חשוב לציין, זאת לא הפעם הראשונה שאנחנו עושים אירועים בהיכל 'יד שיטרית' ותמיד זה היה בהפרדה כך גם הפעם. האירוע יהיה בהפרדה מלאה כשהנשים ישבו למעלה וגברים למטה. לא נאפשר לאף גורם מכובד ככל שיהיה, לתפוס טרמפ על האירוע הזה".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
11 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

אוף מה נהיה?!

להכין את המשטרה. אתמול בעפולה טיפלו בו כראוי

רון.קובי סבא שלך מתבייש בקבר ברך אותך הרב קניבסקישמפלתך קרובה מאוד חילאת המין האנושי

כזה מטומטם עוד לא היה… מייצג בכבוד את העגלה הריקה של החילוניות!

לדעתי צריך להגיע לחזק את ההפרדה ואת מוטי

הבנאדם קובי פשוט לא נורמלי ממש כך

זאת כבר לא אגנדה זאת שינאה לשמה האיש הזוי מתקנה בליברמן שגורף מנדטים בליבוי שינאת אחים מפלתם קרובה לבוא יקבלו מכה משמיים ללא תקומה

למה כולם נטפלים למוטי שטיינמץ?? הוא הזמר היחיד שמופיע בנפרד בחסות העיריות השונות? אני שומע רק על מוטי שמנסים להוריד לו את ההופעות. הוא היחיד שנשאר בארץ???
גם בעפולה גם עכשיו בטבריה וגם בנהריה
מה קורה? משהו מכוון??

ימי זוהר כאלו לא היו למוטי שטיינמץ מעולם

איך יבנה בית מיקדשנו השלישי…עם שינאת חינם????מיותרת…..

חרדי חושב צודק לגמרי…

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו