ראש ישיבת סלבודקה למקורביו: "יש חובה להתחסן – אין בזה סכנה" • פרסום ראשון

ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי דב לנדא שליט''א אשר עד עתה נמנע מלעסוק בעניין חיסוני הקורונה התבטא הצהריים באוזני תלמידיו כי יש חובה להתחסן ואף הוא בעצמו עתיד להתחסן בחיסון נגד נגיף הקורונה. מדובר באמירה נחרצת של ראש הישיבה שאלפים הולכים לאורו

ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי דב לנדא שליט"א התבטא בשעה האחרונה למקורביו כי יש חובה להתחסן בחיסון נגד נגיף הקורונה, מדובר באמירה נחרצת של ראש הישיבה אשר עד עתה לא התבטא בנושא החיסונים.

ל'חדשות JDN' נודע כי ראש ישיבת סלבודקה הגאון רבי דב לנדא שליט"א אמר בשעות האחרונות בשיחה עם מקורביו כי יש חובה להתחסן בחיסון נגד נגיף הקורונה, לדבריו, "אין בזה שום סכנה, וזה ממש חובה".

עוד אמר ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדא שליט"א כי גם הוא בעצמו עתיד להתחסן בחיסון נגד נגיף הקורונה וכך צריך לנהוג. יצוין כי לראש הישיבה יש אלפי תלמידים הנשמעים להוראותיו וכעת יישמעו לדבריו ויצאו להתחסן כהוראת גדולי ישראל.

בתוך כך, מרן הראשון לציון ורבה של ירושלים, הגאון הרב שלמה משה עמר שליט"א, הגיע להתחסן במתחם הקורונה של 'מכבי' בארנה בירושלים. לביקור התלוו הרב זאב רייכמן מנהל מבאות ירושלים, הרב יונתן רובינשטיין סגן מנהל מרחב ירושלים והרב איציק קליין מנהל מרפאת רוממה.

כזכור, נשיא מועצת גדולי התורה, מרן ראש הישיבה הגאון הגדול רבי גרשון אדלשטיין שליט"א הגיע בשעות הצהריים (שלישי) אל שערי המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' להתחסן נגד הקורונה. המנהיג הליטאי בן ה-97, נשיא מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' שב לביתו לאחר כעשרים דקות וקרא לציבור "לצאת ולהתחסן מהר ככל האפשר".

יצוין כי מאז פרוץ הנגיף, מוביל הגאון רבי גרשון אדלשטיין את הקו הקורא להישמע להוראות משרד הבריאות ולנהוג על פי ההנחיות. יציאתו של הגאון רבי גרשון אדלשטיין מביתו שברחוב ראב"ד בבני ברק, לשם קבלת החיסון מעבירה מסר ברור וחד משמעי לציבור והודפת את טענות הכזב כנגד החיסונים.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו