צילום: פלאש 90

יעלון: "ביבי, ההסתה שלך הביאה לשפיכת דם – זה אזהרה לרצח פוליטי"

בתנועת לאיכות השלטון טוענים כי הבוקר הותקף מאהל המחאה של התנועה מול בית הנשיא ופעיל התנועה נחבל ופונה לבית החולים. יו"ר התנועה הגיש תלונה במשטרה נגד נתניהו. גנץ: "לא תהיה מלחמת אחים". יעלון: "נתניהו קורא להמרדה"

ח"כ משה (בוגי) יעלון, 'כחול לבן', כתב הבוקר בחשבון הטוויטר שלו: "ביבי, חלאס. במשך יותר משנה, אתה תוקע את המדינה בגלל הסתבכויותיך הפליליות. השבוע הגזמת! אתה קורא למיליונים לצאת לרחובות, ולא לקבל את תוצאות הבחירות? זו המרדה! ההסתה שלך כבר הביאה אמש לשפיכת דם ליד בית הנשיא. זה אות אזהרה לרצח פוליטי. לא תוכל להגיד שידי לא שפכו את הדם הזה". יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ צייץ בטוויטר כי "לא תהיה מלחמת אחים".

הרקע לדברים הם טענות של התנועה לאיכות השלטון "בעקבות סדרת התנכלויות ואלימות מילולית ופיזית של פעילי ליכוד ממומני ליכוד שלא חדלו בשלושת הימים האחרונים לאיים לפגוע באנשי התנועה במאהל המחאה. לדברי התנועה, ההתנכלויות של בריוני נתניהו נעשית במקביל לשליחת פקחיו של משה לאון שעושה הכל על מנת לסלק את פעילי התנועה מהשטח".

עוד מסרו כי, "משטרת ישראל מנהלת בשעה זו מצוד אחרי שני התוקפים שחבלו קשות בפעיל התנועה לאיכות השלטון שמאושפז כעת בבית החולים שערי צדק. נכון לשעה זו ידוע כי התוקפים נהגו ברכב שכור וכעת נבדק מיהם העומדים מאחרי ההשכרה. כאמור, לפנות בוקר הותקף מאהל המחאה של התנועה לאיכות השלטון מול בית הנשיא בידי מספר ביריונים. פעיל התנועה נחבל ונלקח לטיפול לביה״ח שערי צדק. במהלך האירוע השחיתו הביריונים את הציוד ולקחו את הגזיבו. לאחר מרדף ומאבק הצליח פעיל התנועה להחזיר את הגזיבו לא לפני שנחבל".

יו"ר התנועה לאיכות השלטון, עו"ד ד"ר אליעד שרגא, הגיש כעת תלונה במשטרת ישראל כנגד יו"ר הליכוד, מר בנימין נתניהו. "נתניהו קרא לאנשיך לחדול מאלימות. דם אנשי התנועה לאיכות השלטון יהיו על ידיך, במידה וחלילה תיפול שערה מעל ראשם. אני קורא לכל אזרחי ישראל לנהל שיח מחאתי תרבותי. שיח דמוקרטי ראוי, הוגן ולא אלים".

מהמשטרה נמסר כי, "בעקבות דיווח שהגיע למשטרה על חשודים שתקפו אדם וגנבו ממנו מספר חפצים, בסמוך לבית הנשיא בירושלים, נפתחה חקירה מהירה, תוך שימוש באמצעים מתקדים שהביאו לאיתור זהותו של אחד החשודים (שנות ה 30 ירושלים) שעל פי החשד היה מעורב במעשה ולפני זמן קצר הוא נעצר והועבר לחקירה. החקירה נמשכת".

0 0 הצבעות
דירוג הכתבה
8 תגובות
ישנות
חדשות המדורגות ביותר
Inline Feedbacks
הצגת כל התגובות

איזה חבורת בכיינים.
לא יכולים להפסיד בכבוד.
יעלון תעשה קצת התעמלות אתה נראה נורא.
גיד שבס

טפישות כזו עוד לא ראיתי בעצם עכשיו כן, ביבי ניצח בגדול העם אמר ביבי וימין והם אומרים שהוכ זה שלא מקבל את התוצאה??? על זה נאמר בימות המשיח…..
גנץ יעלון וחבריו אם לא תתעשתו אתם תפסידו את הרכבת ולא תזכו!

ככה זה בישראל אם התגלתה ככוכב פוליטי ימני תופרים לך "חליפה" עשו לדרעי בזמנו ועכשיו לביבי.מדינה של חייטים???

בוקי מתנהג כאחרון הטיפשים שחושב שמשהו מאמין לו…
כמו שהפקיר את החייל אלאור עזריה כך מפקיר את בנימין נתניהו לשיני שונאיו ומקנאיו.
על זה נאמר שהקנאה התאווה והכבוד מעבירים אדם מן העולם.
בוקי נמצא לדעתי בעולם אחר של דמיונות …

מצוין רק ככה מבינים בשמואל

יעלון אתה חדל אישים. ביבי לא הסית. השנאה שלך העבירה אותך על דעתך

עזוב אותך יעלון ,
הביביסטים הרדודים כל כך מוסתים ומסוונורים שהם כבר לא מסוגלים להבחין בין רע לטוב.

בוקי יעלון הכלב נובח האו האו!! לא נושך.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו